Edyta Pazura pokazała ile waży. Jej mąż apeluje "Dalej nie zrzucaj!"

Edyta Pazura już jakiś czas temu po raz kolejny została mamą. Od dłuższego czasu gwiazda wraca do formy. Teraz pochwaliła się swoją wagą, a jej mąż prosi, by już więcej nie zrzucała. Ile więc waży?

JOGA w domu dla początkujących

Pewnie nie raz zastanawialiście się ile ważą polskie gwiazdy? Niektóre same chętnie chwalą się tymi liczbami w social mediach, inne zaś skrywają to głęboko w tajemnicy. Największym zaskoczeniem z pewnością dla wielu może być waga Magdy Gessler, która dumnie chwali się, że waży 65 kg. Taką informacją postanowiła podzielić się ze swoimi fanami Edyta Pazura, która od dłuższego czasu wraca do formy po urodzeniu kolejnego dziecka. 

Edyta Pazura pochwaliła się wagą

Na Instagramie Edyty Pazury pojawiło się zdjęcie jak stoi na wadze. To na co fani od razu zwrócili uwagę to fakt, że gwiazda pozuje w kapciach i piżamie. A jaka liczba jest widoczna? Edyta Pazura waży zaledwie 53,4 kg! Fani są w szoku, a ona sama fotkę podsumowała tak: 

Właśnie osiągnęłam swój cel na 2019 rok. Wychodzi na to, że kolejne 364 dni roku mam LUZ.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, w których fani dopytują ile wzrostu ma gwiazda i z jakiej wagi rozpoczynała walkę o swój noworoczny cel. Edyta postanowiła odpowiedzieć swoim obserwatorom. Gwiazda ma 173 cm wzrostu i kiedy zaczynała wracać do formy ważyła 58 kg. 

 

Z komentarzy dowiadujemy się również jak udało jej się to osiągnąć. Edyta piszę, że to kwestia zdrowego stylu życia, dobrych genów i małej ilości czasu przy gromadce dzieci. No cóż, efekt jest naprawdę imponujący, ale Cezary Pazura ma apel do swojej żony. Jaki? 

Cezary Pazura apeluje do swojej żony 

Pod zdjęciem pojawił się również komentarz Cezarego Pazury. Co napisał aktor? 

Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj! Pls. Mąż - napisał.

Edyta nie odpisała mu na prośbę, ale z pewnością omówili to w domu. Niemniej jednak trzeba przyznać, że i Edyta, i Czarek mają świetne poczucie humoru. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.