Ile ważą gwiazdy z polskiego show-biznesu? Waga niektórych was zaskoczy

Ile ważą Anna Lewandowska, Magda Gessler, Joanna Krupa, Agnieszka Chylińska i inne polskie gwiazdy? Sprawdź! Podejrzewamy, że niektóre odpowiedzi totalnie cię zaskoczą.
Zobacz wideo

Na czerwonym dywanie zawsze lśnią. Gwiazdy uwielbiają podkreślać swoje atuty, ale pewnie nie raz zastanawialiście się, ile tak naprawdę ważą polskie gwiazdy. My wiemy i chętnie się z wami tym podzielimy. 

Renata Kaczoruk 

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego może pochwalić się bardzo szczupłym ciałem. Modelka ma 180 cm wzrostu i waży zaledwie 56 kilogramów! 

 

Ola Ciupa

Ola Ciupa dała się poznać szerszemu gronu fanów dzięki temu, że była słowianką u Donatana. Po ogromnym sukcesie klipu wystąpiła w kilku sesjach zdjęciowych w magazynach dla panów. Gwiazda ma boskie ciało, a ile waży Ola Ciupa? Przy wzroście 170 cm jej waga to 52 kg. 

 

Paulina Sykut-Jeżyna 

Paulina Sykut-Jeżyna nie tak dawno została mamą. Prezenterce udało się jednak szybko wrócić do formy i już kilka miesięcy po porodzie wróciła do dawnego rozmiaru XS, a jej waga pokazała 49 kg. 

 

Ewa Chodakowska 

Trenerka wszystkich Polek od lat motywuje nas swoją umięśnioną sylwetką. Ewa Chodakowska żyje w ciągłym biegu, dlatego wcale nie dziwi nas jej forma. Ile waży? Gwiazda ma 166 cm wzrostu i waży 54/56 kg. 

 

Magda Gessler

Tutaj możecie się nieźle zaskoczyć. Magda Gessler podobno waży 65 kg. Niestety, niektórzy fani nie mogą w to uwierzyć. Przypomnijmy, że gwiazda teraz przeszła na nową dietę, więc może to jednak jest prawda?

 

Joanna Krupa 

Joanna Krupa to jedna z jurorek Top Model. Gwiazda od lat mieszka w Stanach, gdzie również robi niezłą karierę. Nad jej ciałem zachwycają się wszyscy. Ile waży Joanna Krupa? Modelka ma 170 cm wzrostu i waży 53 kg. Taką wagę miała gwiazda przed ciążą. 

 

Honorata Skarbek 

Piosenkarka niedawno przyznała się do tego, że dawno nie wchodziła na wagę, jednak w sieci krąży informacja, że gwiazda waży 60 kg.

 

Agnieszka Chylińska

Piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę. Karierę zaczynała jako chłopczyca, teraz jest bardzo szczupła i wygląda zupełnie inaczej. Niektórzy z fanów są zaniepokojeni jej nowym ciałem, uważają, że gwiazda jest po prostu za chuda. Agnieszka Chylińska waży 50 kg. 

 

Anna Lewandowska

Trenerka niedługo po tym, jak została mamą ,wróciła do świetnej formy. Anna Lewandowska przed laty była też czołową zawodniczką kadry narodowej w karate, dlatego jej szczupłe i umięśnione ciało nikogo nie dziwi. Żona Roberta Lewandowskiego waży 53 kg. 

 

Ktoś was zaskoczył?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.