Nowa przyjaźń w polskim show biznesie? To zdjęcie wyjaśnia wszystko. Nagrają wspólną płytę?

Od dłuższego czasu w sieci jest ogromne zainteresowanie trenerem - Qczajem. Nie da się ukryć, że wszedł on do polskiego show biznesu z przytupem. Okazuje się, że wspiera go bardzo Ewa Chodakowska. Mamy nową przyjaźń?
Qczaj - nowe odkrycie sieci Qczaj - nowe odkrycie sieci www.instagram.com/qczaj

Qczaj - nowe odkrycie sieci

Jeszcze do niedawna na Instagramie obserwowało go zaledwie kilkanaście tysięcy osób. Teraz liczba ta wzrosła prawie do 250 tysięcy! 

Qczaj motywuje zwykłe kobiety Qczaj motywuje zwykłe kobiety www.instagram.com/qczaj

Qczaj motywuje zwykłe kobiety

Dzięki temu, że jest on bardzo bezpośredni pokochały go wszystkie polskie kobiety, a w szczególności matki, które na co dzień nie mają aż tyle czasu na trening. Qczaj udowadnia im, że można ćwiczyć w domu, a zachęca je do tego w bardzo zabawny sposób. 

Ma swój cykl w Dzień Dobry TVN Ma swój cykl w Dzień Dobry TVN www.instagram.com/qczaj

Ma swój cykl w Dzień Dobry TVN

Od niedawna możemy go także oglądać w każdy poniedziałek w Dzień Dobry TVN. Ostatni odcinek z "grillującym Januszem" z pewnością przejdzie do historii. 

'Janusz i Grażyna' 'Janusz i Grażyna' www.instagram.com/qczaj

"Janusz i Grażyna"

Na Instagramie Qczaja pojawił się zabawny kolaż, na którym oprócz niego widzimy także... Ewę Chodakowską. Trenerka wszystkich Polek była zachwycona podpisem "Janusz i Grażyna" i napisała "Stary Kocham Cię!!!!".

Nowa przyjaźń? Nowa przyjaźń? www.instagram.com/chodakowskaewa

Nowa przyjaźń?

Okazuje się, że to nie pierwszy raz kiedy Ewa Chodakowska wspiera młodszego doświadczeniem kolegę. Już wkrótce ruszają targi "Go Active Show", gdzie oboje będą prowadzić swoje treningi. 

Będzie wspólna płyta? Będzie wspólna płyta? www.instagram.com/chodakowskaewa

Będzie wspólna płyta?

Ewa Chodakowska znana jest z tego, że w swoje projekty często angażuje przyjaciół. Przykładów nie musimy daleko szukać, bo niedawno ogłosiła wspólny projekt z wieloletnią przyjaciółką Joanną Przetakiewicz. Wyobrażacie sobie płytę Qczaja i Ewki? To była by prawdziwa PETARDA! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.