Ile kalorii jadła, że udało jej się schudnąć prawie 20 kg?

Kiedy Lisa zobaczyła swoje zdjęcie w 2016 roku ledwo poznała samą siebie. Ten widok sprawił, że postanowiła zmienić swój styl życia. Zaczęła żyć aktywnie, zmieniła sposób odżywiania i teraz wygląda zupełnie inaczej!
Ile jadła kalorii, że schudła aż 40 kg? Ile jadła kalorii, że schudła aż 40 kg? https://www.popsugar.com/fitness/40-Pound-Weight-Loss-Story-Lisa-Uhlig-44590159

Iskierka do zmiany

Lisa podjęła decyzję o zmianie stylu życia w momencie, gdy w jej firmie robiono zdjęcia. Kiedy zobaczyła to, jak wygląda była w szoku. Zupełnie nie poznawała siebie i uświadomiła sobie, że czas coś zrobić. 

Odchudzanie przez taniec Odchudzanie przez taniec Fotolia

Na pierwszy ogień

Kiedyś Lisa lubiła tańczyć, więc postanowiła znaleźć w pobliżu siłownie z zajęciami tanecznymi. Szybko okazało się, że to nie był dobry pomysł.

Nie wiem, czy kiedykolwiek czułam się gorzej. Kiedy uczyłam się ruchów tanecznych i byłam zmuszona patrzeć w lustro na siebie... Tego dnia taniec stał się moim wrogiem. Wiedziałam, że potrzebuję zmiany.
Dieta na odchudzanie Dieta na odchudzanie Fotolia

Metodą prób i błędów

Lisa, jak każdy na początku, zaczynała nie do końca znając się na tym, jak powinna się odżywiać i trenować. Początki były metodą prób błędów, w trakcie których dziewczyna starała się zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Metamorfoza Lisy, jak wyglądał jej trening? Metamorfoza Lisy, jak wyglądał jej trening? Fotolia

Poprosiła o pomoc

W końcu zdecydowała się poprosić o pomoc specjalistów. I tak rozpoczęła 28 dniowy plan dietetyczno-treningowy przygotowany specjalnie dla niej. To dzięki temu programowy i szybkim efektom zaczęła wierzyć w siebie i zmotywowała się do zmian. 

Metamorfoza Lisy, jak wyglądał jej trening? Metamorfoza Lisy, jak wyglądał jej trening? Fotolia

Jak wyglądał jej trening?

Lisa na początku trenowała aż 6 razy w tygodniu! Jednak jej treningi trwały zaledwie 30 minut dziennie. Opierały się na wykorzystaniu jedynie własnej masy ciała i zawierały zarówno wzmacnianie i spalanie. Treningi przeplatały się - raz Lisa biegała przez 30 minut, a raz wykonywała trening siłowy. 

Metamorfoza Lisy, jak wyglądał jej dieta? Metamorfoza Lisy, jak wyglądał jej dieta? Fotolia

Jak wyglądała jej dieta?

Zazwyczaj Lisa zaczynała swój trening z samego rana, więc dzień rozpoczynała delikatną przekąską zawierającą ok 200 kcal. Kolejne,duże posiłki, czyli śniadanie, obiad i kolacja zawierały ok 400 kcal. Do nich dodawała zazwyczaj dwie lub jedną przekąskę mającą około 100 kcal. Łacznie, wciagu dnia, Lisa jadła ok 1500-1600 kcał. 

Ile jadła kalorii, żeby schudnąc aż 40 kg? Ile jadła kalorii, żeby schudnąc aż 40 kg? https://www.popsugar.com/fitness/40-Pound-Weight-Loss-Story-Lisa-Uhlig-44590159

Jak przeiegła jej metamorfoza?

Swoją metamorfozę Lisa zaczynała z wagą 108 kg. W trakcie przemiany schudła 20 kg. Zmiana nie była łatwa, ale kiedy czegoś się mocno chce, z małą pomocą innych można to osiągnąć! 

Potrzeba czasu. Prawdziwa zmiana zajmuje dużo czasu, a my po prostu nie lubimy czekać. Aby zobaczyć efekty musisz zaufać temu procesowi. Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że po kilku tygodniach nie zauważyłaś zmiany na wadze, czy w rozmiarze dżinsów. Rezultaty pojawiają się najpierw od wewnątrz - mentalnie, później fizycznie. Trzymaj się tego i obserwuj powoli swoją pracę. Jesteś tego warta.
Więcej o:
Copyright © Agora SA