Joanna Krupa biegnie w bikini "Boże Narodzenie jest tuż za rogiem". Czy coś jest nie tak z tym zdjęciem?

Joanna Krupa uwielbia w swoich social mediach pokazywać szczupłe ciało w bikini. Gwiazda znana jest z tego, że nie boi się odważnych zdjęć i seksownych sesji. Tym razem przy okazji takiego zdjęcia Krupa pisze o Świętach, ale fani zarzucają jej, że ktoś przy zdjęciu poszalał z photoshopem. Czy rzeczywiście tak jest? Zobaczcie.
Krupa nie boi się nagich zdjęć Krupa nie boi się nagich zdjęć www.instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa nie boi się odważnych zdjęć

Nie da się ukryć, że Joanna Krupa należy do grona najpiękniejszych kobiet na świecie. Modelka nie boi się odważnych sesji i zdjęć i bardzo często na swoim profilu na Instagramie pokazuje nawet nagie zdjęcia!

Krupa regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia Krupa regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia www.instagram.com/joannakrupa

Takie ciało wymaga pracy

Żeby móc pochwalić się takim pięknym ciałem potrzeba wielu wyrzeczeń i ciężkich treningów. Joanna w jednym z wywiadów przyznała, że na co dzień je wszystko, ale nie przekracza liczby 2 tysięcy kalorii. Dodatkowo modelka ćwiczy od 2-5 razy w tygodniu. 

Joanna Krupa na okładce 'Be Active' Joanna Krupa na okładce 'Be Active' www.instagram.com/joannakrupa

Ewa Chodakowska zaprosiła Joannę na okładkę swojego czasopisma

Wielki potencjał dostrzegła w Joannie jej koleżanka Ewa Chodakowska, która zaprosiła ją na okładkę swojego czasopisma "Be Active". Trzeba przyznać, że Joanna prezentuje się na niej świetnie i ciężkie treningi widoczne są gołym okiem. 

Joanna Krupa biegnie w bikini Joanna Krupa biegnie w bikini www.instagram.com/joannakrupa

Joanna biegnie w bikini

Kilka dni temu Joanna wrzuciła zdjęcie, na którym biegnie w bikini, a tuż pod zdjęciem jest podpis "Boże Narodzenie jest tuż za rogiem". Nie da się z tym nie zgodzić, w końcu już za kilka dni Święta. Niestety poza bardzo pozytywnymi komentarzami pod fotką nie zabrakło tych, w których fani zarzucają dużą ingerencję photoshopa. 

- "Na żadnych innych zdjęciach nie masz takich barków"

- "Bo na tym zdjęciu jest mega photoshop w talii i dlatego wygląda niewymiarowo"

- "Jakoś dziwnie nogi wyglądają, ale jak zwykle pięknie"

Fani zarzucają jej, że ktoś używał photoshopa przy jej zdjęciach Fani zarzucają jej, że ktoś używał photoshopa przy jej zdjęciach www.instagram.com/joannakrupa

Czy ktoś majstrował przy zdjęciu Joanny?

Rzeczywiście, kiedy przyjrzymy się bliżej zdjęciu to coś na nim nie gra. Uda modelki wyglądają na bardzo duże, a tym samym jej pupa wygląda jak na taką, jaką ma Kim Kardashian. Dodatkowo wąska talia i umięśnione barki, których nie widzieliśmy na żadnym innym zdjęciu Joasi. Oj, ktoś się chyba nie popisał. 

Joanna nie komentuje nieprzychylnych opinii fanów Joanna nie komentuje nieprzychylnych opinii fanów www.instagram.com/joannakrupa

Joanna nie komentuje tego czy ktoś przerabiał jej zdjęcie

Wśród komentarzy nie doszukamy się tych, w których sama zainteresowana napisałaby coś na temat tego czy ktoś przerabiał jej zdjęcie. Gwiazda niejednokrotnie publikowała na swoim profilu filmiki, na których widać jak wygląda na co dzień. Widzimy na nich, że Krupa ma naprawdę wspaniałe, szczupłe ciało i raczej nie potrzebuje do tego photoshopa. No cóż miejmy nadzieję, że to zwykły wypadek przy pracy. 

A wam podoba się Joanna w takim "świątecznym" wydaniu? Wy też czekacie już na Święta?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.