Zosia Ślotała przed Świętami nie odpuszcza. Nasza Ambasadorka zaczęła trenować sztuki walki z teamem Ani Lewandowskiej

Zosia Ślotała mimo tego, że jest prawdziwą bizneswoman, mamą dwójki dzieci to i tak znajduje czas na trening. Gwiazda już jakiś czas ćwiczy na siłowni, ale właśnie rozpoczęła przygodę z czymś zupełnie innym. Karate Cardio, to autorski program Lewandowskiej, który pokochała nasza Ambasadorka.
W ostatnim czasie Zosia eksperymentowała z fryzurą W ostatnim czasie Zosia eksperymentowała z fryzurą www.instagram.com/miss_zi

Zosia Ślotała na co dzień zna się z Anią Lewandowską

W jednym z naszych wywiadów Ślotała przyznała, że zna się z Anią Lewandowską i odgrywa ona bardzo dużą rolę w jej żywieniu. To właśnie dzięki niej Zosia wkroczyła na właściwą, zdrową drogę. Jakiś czas temu gwiazda brała udział również w jednym z obozów trenerki. 

Ślotała wygląda fantastycznie po dwóch ciążach Ślotała wygląda fantastycznie po dwóch ciążach www.instagram.com/miss_zi

Zosia Ślotała wróciła do treningów po drugiej ciąży

Jeżeli śledzicie Zosię to wiecie, że jest mamą dwójki dzieci.Po pierwszej ciąży w bardzo krótkim czasie udało jej się wrócić do znakomitej formy. Przy drugim dziecku ta przerwa była trochę dłuższa, bo Zosia nabawiła się zapalenia wyrostka, ale właśnie wróciła do gry. Co jakiś czas na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia z siłowni. 

Gwiazda wraca do niesamowitej formy Gwiazda wraca do niesamowitej formy www.instagram.com/miss_zi

Zosia ćwiczy z Healthly Teamem Ani Lewandowskiej

Na co dzień Zosia Ślotała ćwiczy z jednym z trenerów Ani Lewandowskiej, Kubą. Wspólnie zaczynali od treningów w domu, ale po ostatnich zdjęciach wnioskujemy, że przenieśli się teraz na siłownię gdzie ćwiczą coś zupełnie innego. Co? Czytaj dalej. 

Ślotała rozpoczęła treningi karate cardio Ślotała rozpoczęła treningi karate cardio www.instagram.com/miss_zi

Zosia wykonuje trening karate cardio

Zosia dodała na swój profil zdjęcie, na którym zakłada rękawice bokserskie. Mogłoby się wydawać, że w takim razie chodzi o boks, ale nie! Chodzi o karate!

- "Przy tak intensywnym trybie życia... dwójka dzieci, partner, własna firma, dom.. musiałam znaleźć coś co sprawi mi przyjemność, co będzie momentem tylko dla mnie, godziną gdzie mogę odreagować stresy i zrobić coś dla siebie. Zastanawiałam się na garncarstwem ale jednak padło na Karate Cardio. Czuję, że z treningu na trening staje się coraz mocniejsza, bardziej precyzyjna... sprawia mi to ogromną frajdę!"

Zosia to brała udział w naszej kampanii jako Ambasadorka Zosia to brała udział w naszej kampanii jako Ambasadorka www.instagram.com/miss_zi

Zosia wygląda wspaniale po urodzeniu dwójki dzieci

Trzeba przyznać, że te treningi dają naprawdę niesamowite efekty. Wystarczy spojrzeć na to jak Zosia prezentuje się teraz. Przypomnijmy, że kiedy gwiazda brała udział w naszej kampanii już wyglądała świetnie, ale teraz jest o niebo lepiej. 

Gołym okiem widać, że gwiazda schudła Gołym okiem widać, że gwiazda schudła www.instagram.com/miss_zi

Widać, że treningi sprawiają jej ogromną przyjemność

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia po treningu. Mina Zosi mówi wszystko. Widać, że treningi sprawiają jej ogromną przyjemność, a przy okazji pomagają czasem odreagować, no i oczywiście zadbać o sylwetkę. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Brawo! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.