Urszula Radwańska zachwyca figurą w bikini, trenując na Florydzie

Urszula Radwańska przebywa obecnie na Florydzie, gdzie wyjechała, by trenować i wracać do tenisowej formy. W przerwach między treningami odpoczywa na plaży, gdzie zachwyca swoją wysportowana i wyrzeźbioną, kobiecą sylwetką.
Zobacz wideo

Mimo, że Urszula Radwańska obecnie nie osiąga takich sukcesów, jak w latach juniorskich, to polska tenisistka nie poddaje się i walczy o powrót do pierwszej setki rankingu WTA. Warto przypomnieć, że siostra Agnieszki Radwańskiej ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w juniorskim Małym Szlemie w grze podwójnej w 2007 roku (French Open, Wimbledon i US Open), triumf w juniorskim Wimbledonie w grze pojedynczej oraz finał juniorskiego US Open również w grze pojedynczej. 

Ze względu na różne problemy zdrowotne, z którymi zmagała się Ula Radwańska w 2017, tenisistka spadła w rankingu aż na 524 miejsce. Aktualnie stara się wrócić do topowej setki rankingu, by znów móc rywalizować na najwyższym poziomie i właśnie dlatego udała się trenować na Florydę. Młodsza z sióstr Radwańskich na chwilę obecną zajmuje 260 miejsce w rankingu WTA, ale żeby mogła znów brać udział w najlepszych turniejach na świecie, musi uzbierać jeszcze więcej punktów. 

Urszula Radwańska zachwyca szczupłą sylwetką

W przerwach między treningami, Ula chętnie korzysta z uroków Florydy oraz pogody, która tam panuje. Jedną z takich chwil 28-letnia tenisistka pochwaliła się na swoim Instagramie. Młodsza siostra Agnieszki Radwańskiej opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w żółtym bikini na jachcie. Swoją idealną figurą w stroju plażowym, zachwyciła internautów:

Łał Ula... piękna!!!
Looking absolutely GORGEOUS
Ulala Ula! Pęknie jak zawsze!!!
Cudowne ciałko!

Trzeba przyznać, że Urszula Radwańska wygląda rewelacyjnie. Jeśli treningi na Florydzie przyniosą taki sam efekt na korcie, jak przynoszą jej sylwetce, to z pewnością szybko zobaczymy tenisistkę na kortach w turniejach najwyższej rangi.

 

Zobacz także: Anna Kurnikowa przesadziła z odchudzaniem? Fani: "Zacznij jeść!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.