Stylowe plecaki marek premium: modele, które zabierzesz ze sobą na trening

Duża, nieporęczna torba może okazać się lekko problematyczna, jeśli masz w niej sporo ciężkich rzeczy. Przerzuć się na stylowy, bardzo funkcjonalny plecak. Marki premium mają dla ciebie świetne propozycje. Sprawdź!

Armani

Od dzisiaj nie będziesz musiała narzekać na ciężką i nieporęczną torbę. Mamy dla ciebie świetne propozycje plecaków marek premium, w które z powodzeniem spakujesz wszystkie potrzebne rzeczy na trening. Wystarczy spojrzeć na modele od Armaniego - są zgrabne, ale mimo to pomieszczą, co tylko będziesz chciała. Ich prosty design z pewnością skradnie twoje serce. Warty uwagi jest plecak w kolorze srebrnym - to absolutny must have tego sezonu!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Tommy Hilfiger

Wybór plecaków jest ogromny, dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i wybierz taki, który trafi w twój gust. Największym zainteresowaniem cieszą się modele w kolorze czarnym i granatowym. Taki plecak bez problemu dopasujesz do większości stylizacji. Poza tym czerń prezentuje się bardzo elegancko, dlatego z powodzeniem zastąpi dużą, nieporęczną torbę sportową. Jeśli lubisz odważne kolory, postaw w tym sezonie na srebro. Modele od Tommy'ego Hilfigera idealnie wpisują się w aktualne trendy.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Calvin Klein

Po klasycznej czerni i odważnym, bardzo wyrazistym srebrze czas na inne, równie modne kolory. Butelkowa zieleń już od kilku sezonów jest numerem jeden wśród barw. Na szczęście Calvin Klein ma świetne modele plecaków w tym i innych kolorach, które koniecznie muszą znaleźć się w twojej garderobie. Te pakowne modele z powodzeniem zmieszczą twój strój na siłownię, butelkę wody i inne niezbędne drobiazgi. Przekonaj się sama i postaw na stylowy plecak marek premium. Na pewno się nie zawiedziesz!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej stylowych i pakownych plecaków marek premium znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.