Nowości, przeceny, wyprzedaże: Puma - przecenione ubrania sportowe tańsze nawet o 35%!

Puma to jedna z najbardziej znanych marek zajmujących się produkcją odzieży sportowej. Ubrania i obuwie tej firmy cenią spobie sportowcy na całym świecie. Specjalnie dla was znaleźliśmy przecenione bluzy, legginsy i buty - teraz tańsze nawet o 35%!

Początki firmy Puma sięgają lat 20. XX wieku. Wtedy właśnie dwaj bracia Adolf i Rudolf Dasslerowie założyli przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją butów. W ich obuwiu trenowała amerykańska oraz niemiecka reprezentacja podczas Igrzysk Olimpijskich w Berlinie w 1936 roku. Pod koniec lat 40. bracia Dassler rozstali się i podzielili firmę, zakładając dwa oddzielne przedsiębiorstwa. Rudolf stworzył markę Ruda (w późniejszych latach przemianowaną na Puma ), natomiast jego brat powołał do życia konkurencyjną firmę Adidas .

Bluzy

Bluzy marki Puma cenione są nie tylko za wygodę i komfort, który zapewniają, ale także za oryginalny design. W bogatej ofercie firmy znajdziemy zarówno luźne modele w streetowym stylu, jak i te posiadające specjalne funkcje, które sprawdzą się podczas uprawiania rozmaitych sportów. Oddychający materiał i tkanina skutecznie odprowadzająca wodę zapewnią nam swobodę oraz poczucie komfortu nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego. Bluzy Puma świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas ćwiczeń.

Kolaż / Bluzy marki Puma / Materiały partnerówKolaż / Bluzy marki Puma / Materiały partnerów Kolaż / Bluzy marki Puma / Materiały partnerów Kolaż / Bluzy marki Puma / Materiały partnerów

Legginsy

Legginsy marki Puma są zazwyczaj wykonane z mieszanki elastanu i bawełny, gwarantując nam nie tylko komfort, ale także trwałość. Większość modeli wyposażonych jest w wyższą talię z elastycznym pasem, który dopasowuje się do sylwetki i wysmukla figurę. Szybkoschnący materiał i oddychająca tkanina zapewniają najwyższy komfort oraz swobodę ruchów. Legginsy Puma będą znakomitym wyborem na siłownię oraz do chodzenia na co dzień. Jako element lifestylowych stylizacji najlepiej sprawdzą się modele zaprojektowane przez Rihanne, które biją rekordy popularności wśród sportowych marek.

Kolaż / Legginsy marki Puma / Materiały partnerówKolaż / Legginsy marki Puma / Materiały partnerów Kolaż / Legginsy marki Puma / Materiały partnerów Kolaż / Legginsy marki Puma / Materiały partnerów

Buty

Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się jedynie produkcją butów, dzięki czemu współczesne modele wyposażone są w sprawdzone technologie poparte wieloletnim doświadczeniem. W ofercie marki Puma znajdziemy specjalistyczne obuwie sportowe dedykowane określonym dyscyplinom oraz stylowe buty w streetowym stylu. Najróżniejsze modele w wielu wersjach kolorystycznych przypadną do gustu każdemu miłośnikowi lifestylowego obuwia.

Kolaż / Buty marki Puma / Materiały partnerówKolaż / Buty marki Puma / Materiały partnerów Kolaż / Buty marki Puma / Materiały partnerów Kolaż / Buty marki Puma / Materiały partnerów

Zobaczcie więcej przecenionych rzeczy marki Puma!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.