Porady stylistek: jak wyglądać dobrze w sportowych T-shirtach oversize?

Myślałyście, że luźny, powyciągany T-shirt nadaje się tylko do spania i chodzenia po domu? To błąd! Pokazujemy, że na co dzień też można wyglądać modnie w sportowych, oversize'owych koszulkach. Sprawdźcie!

Ubrania oversize od wielu sezonów cieszą się ogromną popularnością. Są wygodne, stylowe i pozwalają nam ukryć wszelkie niedoskonałości figury. Niestety, często nie potrafimy stworzyć lekkich i kobiecych stylizacji, przez co nasza sylwetka ginie w luźnych koszulkach. Poniżej przedstawiamy kilka porad i inspiracji, dzięki którym zawsze będziecie wyglądać znakomicie w T-shirtach oversize. Zobaczcie!

T-shirt oversize i dopasowany dół

Wybierając T-shirt oversize musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Po pierwsze, nie powinnyśmy łączyć luźnej koszulki z innymi obszernymi elementami garderoby. Zawsze należy zachować odpowiednie proporcje, dzięki czemu nasza sylwetka będzie wyglądać zgrabnie i kobieco. Jeśli decydujemy się więc na T-shirt oversize, powinnyśmy dobrać do niego bardziej dopasowany dół. Obcisłe spodnie czy legginsy podkreślą nasze nogi i będą świetną przeciwwagą dla luźnej góry.

Kolaż / Źródło: www.justthedesign.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversizeKolaż / Źródło: www.justthedesign.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize Kolaż / Źródło: www.justthedesign.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize Kolaż / Źródło: www.justthedesign.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize

T-shirt oversize i obcasy

T-shirt oversize jest często postrzegany jako mało kobiecy element garderoby. Zarzuca się mu, że zniekształca sylwetkę i sprawia, że panie wyglądają męsko. Nic bardziej mylnego! W T-shirtcie oversize możemy wyglądać równie atrakcyjnie, co w obcisłych i dopasowanych bluzkach. Wystarczy, że dobierzemy do niego odpowiednie dodatki. W tym wypadku świetnie sprawdzą się buty na obcasie i mini. Szpilki w połączeniu z krótką spódnicą skuteczne wydłużą nogi i podkreślą kobiecy charakter naszej stylizacji. 

Kolaż / Źródło: www.thefashiontag.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversizeKolaż / Źródło: www.thefashiontag.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize Kolaż / Źródło: www.thefashiontag.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize Kolaż / Źródło: www.thefashiontag.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize

T-shirt oversize jako sukienka

Dobrze czujesz się w sukienkach, lecz nie lubisz dopasowanych i opinających modeli? Mamy dla ciebie znakomite rozwiązanie! T-shirt oversize możesz też nosić jako sukienkę. Wygodna, luźna koszulka zapewni ci komfort i sprawi, że będziesz czuć się swobodnie oraz wyglądać dziewczęco. Pamiętaj jednak, że do oversize'owego T-shirtu musisz dobierać odpowiednie elementy. Koszulka pełniąca rolę sukienki będzie wyglądać najlepiej w połączeniu z długimi kozakami lub zakolanówkami. W ten sposób twoja kreacja zyska kobiecy wyraz i będzie prezentować się niezywkle stylowo.

Kolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversizeKolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize Kolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize Kolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacji / Stylizacja z T-shirtem oversize

Zobacz więcej T-shirtów oversize!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.