Bluzy Adidas inspirowane Ewą Chodakowską - stylizacje

Bluzy Adidas to jedne z najpopularniejszych bluz na całym świecie. Zobacz, jak nosi je Ewa Chodakowska i stwórz swoje własne stylizacje.

Wygodne, stylowe i praktyczne - takie właśnie są sportowe bluzy . Ich zaletą jest też uniwersalność, która objawia się tym, że możesz je nosić nie tylko na trening, ale także i po nim. Jedną najczęściej wybieranych marek wśród fanów bluz jest Adidas. Dziś inspirujemy się więc ambasadorką marki Ewą Chodakowską i stworzymy stylizacje z bluzami Adidas !

Bluza Adidas na trening 

W pierwszej stylizacji Ewa Chodakowska wykorzystała bluzę Adidas w szaro-niebieskim kolorze i zestawiła ją ze wzorzystymi legginsami w pasującej kolorystyce. Do tego biały biustonosz sportowy oraz szaro-czarne buty z kolorowymi sznurówkami.

Bluza Adidas na trening / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partneraBluza Adidas na trening / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partnera Bluza Adidas na trening / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partnera Bluza Adidas na trening / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partnera

Biała bluza Adidas

A co powiesz na biały total look? Ewa Chodakowska uwielbia total look w tym kolorze. Białą bluzę Adidas zestawiła więc z białymi spodniami treningowymi oraz z granatowym topem. My dobrałyśmy do tego jeszcze granatowo-czarne buty sportowe.

Biała bluza Adidas / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partneraBiała bluza Adidas / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partnera Biała bluza Adidas / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partnera Biała bluza Adidas / fot. Ewa Chodakowska (Instagram) / mat. partnera

Czerwona bluza

W trzeciej stylizacji Ewa Chodakowska połączyła czerwoną bluzę z czarną bluzką z białymi napisami. My dobrałyśmy do tego jeszcze czarne, skórzane legginsy, które Ewa lubi nosić oraz białe buty sportowe również marki Adidas.

Ewa Chodakowska czerwona bluzaEwa Chodakowska czerwona bluza www.instagram.com/chodakowskaewa Materiały partnera www.instagram.com/chodakowskaewa Materiały partnera

Czy także jesteś fanką bluz marki Adidas ? Jeśli tak, to poniżej znajdziesz jeszcze więcej ciekawych modeli!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.