Decathlon Domyos. Nowa kolekcja butów dla wielbicielek fitnessu

Buty sportowe Decathlon Domyos to pierwszy model butów do fitnessu, w którym zastosowano System 360. Stworzono dzięki temu linię ultralekkich butów, zapewniając stopom swobodę oraz komfort podczas wykonywania ćwiczeń fitness. W kolekcji Decathlon znalazły się trzy kobiece i stylowe modele z Systemem 360: Breathe, Comfort oraz Street.

Niewiele osób uprawia fitness w specjalnie przeznaczonych do tego butach. Tymczasem są one absolutnie niezbędne. W przypadku zajęć fitness, w przeciwieństwie do innych dyscyplin sportowych, nacisk koncentruje się głównie na przedniej części buta, dlatego należy wybrać odpowiednio wyprofilowany model ułatwiający wybicie z tej części stopy. Do wykonywania licznych, różnorodnych ćwiczeń, takich jak obroty czy szybkie zmiany kierunków, potrzebne jest obuwie, które zapewni stabilizację stopy , nie ograniczając przy tym swobody ruchu i jednocześnie gwarantując pełen komfort.

ZOBACZ: ćwiczenia na biceps

"Spotykając sportowców z czterech stron świata, zauważyliśmy, że większość kobiet nie nosiła butów do uprawiania fitnessu. Proste tenisówki były często zbyt sztywne, by zapewnić im pełną swobodę ruchów podczas zajęć. Tak oto stworzenie buta przeznaczonego specjalnie do fitnessu stało się naszym oczywistym celem. Dla każdej wielbicielki fitnessu, od początkującej do zaawansowanej, zaprojektowaliśmy wyjątkowy System 360!" - podkreśla szef produktu Damien Legroux.

decathlondecathlon www.decathlon.pl www.decathlon.pl

Konstrukcja inspirowana naturą

Buty do fitnessu Domyos 360 dostępne w sklepach Decathlon są wynikiem inspiracji ich twórców lekkością, zwinnością i szybkością obserwowaną naturze, zwłaszcza u owadów. Konstrukcja oparta jest na organicznych liniach i kształtach idealnie okalających stopę. Wzmocnienia z materiału syntetycznego gwarantują elastyczność i trzymają stopę podczas ćwiczeń . Inspiracja naturą odzwierciedla się także w wybranych materiałach i wykończeniu butów. Oddychająca siateczka znacząco zmniejsza wagę buta, punkty obrotu w przedniej części podeszwy zwiększają wybicie i rotację, a nacięcia na podeszwie wspierają naturalny ruch stopy. Prawidłową postawę ciała zapewnia mały drop (różnica między wysokością przy palcach i przy pięcie) oraz podeszwa bliska kształtowi bosej stopy. Całości dopełniają antypoślizgowe wstawki z kauczuku i niebrudząca podeszwa.

SPRAWDŹ: skakanka wysmukli całe ciało

Wyraź siebie

Kolekcja 360 idealnie odpowiada na potrzeby osób uprawiających fitness poszukujących swobody, lekkości i komfortu. Każda kobieta, która pragnie wyrazić siebie poprzez strój, może wybrać spośród trzech propozycji. Model 360 Comfort to propozycja dla kobiet, które chcą zacząć przygodę z fitnessem. Doskonała amortyzacja gwarantuje poczucie pewności i komfortu. Model 360 Breathe został stworzony dla wszystkich kobiet, które uczestniczą w bardzo intensywnych zajęciach fitness. Konstrukcja z ultralekkiej siateczki zapewnia stopom maksymalną oddychalność. Model 360 Street powstał z myślą o zajęciach , podczas których wykorzystywane są układy choreograficzne. Podwyższona cholewka i boczne wzmocnienia zapewniają dobre trzymanie stopy i kostki. Wypróbuj buty Domyos z systemem 360 i uwolnij swoje ciało, ćwicząc całkowicie bezpiecznie.

decathlondecathlon www.decathlon.pl www.decathlon.pl

Sugerowana cena:

360 Comfort, ok. 85 zł

360 Breathe, ok. 120 zł

360 Street, ok. 140 zł

POZNAJ: skuteczny trening na nogi

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.