Reebok Zseries i One Series na wiosnę/lato 2014

Buty do biegania z podeszwą inspirowaną oponami samochodów sportowych i ubrania z technologią BareMove znajdziesz w nowej kolekcji ubrań Reebok Zseries i OneSeries.

Reebok Zseries w oparciu o technologię stosowaną w oponach sportowych

Reebok ZSeries została stworzona w oparciu o technologię stosowaną w oponach sportowych. Opony te projektowane są z myślą o samochodach osiągających prędkości powyżej 240 km/h, w związku z czym ich bieżniki muszą utrzymywać stały kontakt z nawierzchnią, zapewniać szybki start i hamowanie, nawet przy wysokich prędkościach. podobnie buty ZSeries, które zapewnią bezkompromisową szybkość w trakcie przejść i doskonałą kontrolę podczas nagłych zwrotów, skrętów i zmian kierunku.

Piankowa podeszwa, w której zastosowano rozcięcia poziome oraz pionowe, cholewka NanoWeb, która pozwala utrzymać stopę w stabilnym położeniu w połączeniu z niemal bezszwową konstrukcją eliminującą możliwość podrażnień, sprawiają, że buty z kolekcji ZSeries idealnie sprawdzają się podczas miejskich biegów i treningu.

W tej kolekcji dostępne są również buty treningowe oraz buty sportowe na co dzień.

Reebok One Series z technologią Baremove

W kolekcji odzieży treningowej Reebok One Series na wiosnę/lato 2014 marka wprowadza innowacyjną technologię BareMove. Ten strefowy system został zaprojektowany tak, aby w trakcie treningu zapewnić swobodę ruchów i pomóc utrzymać właściwą temperaturę ciała w kluczowych miejscach.

W ciągu ostatnich lat, zespół Reebok przeanalizował ruchy, jakie wykonują sportowcy podczas treningów funkcjonalnych, aby zidentyfikować kluczowe strefy cieplne oraz strefy związane z elastycznością i ochroną. Każda z tych stref ma swoją funkcję w kolekcji odzieży Reebok One Series pozwalającą na pełną swobodę ruchu, oddychalność oraz ochronę przed podrażnieniami.

W strefach ruchu szwy zostały rozmieszczone tak, aby zwiększyć zakres wykonywanych ruchów i elastyczność. Strefy chłodzące złożone ze strategicznie rozmieszczonych obszarów wentylacji pomagają utrzymać optymalny poziom temperatury i poczucie suchości. W strefach ochrony wykorzystano materiały nie powodujące otarć, aby zmniejszyć ryzyko podrażnień, ale też chronić przed wiatrem i słońcem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.