Hollywoodzka aktorka zdradziła swój trening. To prawdziwy wycisk!

Jennifer jest mamą trójki dzieci. Od ponad 10 lat trenuje regularnie ok 4 razy w tygodniu. Dawniej lubiła jogę i spinning, próbowała również pilatesu, a teraz chętnie trenuje siłowo. Jej treningi są nietypowe. Sami zobaczcie.

Tak wygląda trening Jennifer Garner. Aktorka ciężko trenuje, co zresztą widać na filmiku. Zdecydowanie trenerka jej nie odpuszcza! Gwiazda na swoim Instagramie napisała:

Jeśli interesujesz się takimi rzeczami, to oto mały posmak Simone i mnie. To trening z filmu Peppermint
 

Kojarzysz, jak w marcu Jennifer Garner chodziła po czerwonym dywanie na Oskarach, a wszyscy mogli tylko patrzeć na jej ramiona? Podczas premiery jej nowego filmu "Peppermint"

Zobacz wideo Jennifer Garner ćwiczy z 83-letnią mamą Wybierz serwis

Jak wyglądała Kinga Rusin 24 lata temu? Fani nie dowierzają w to co widzą

46-letnia aktorka ostatnio często udostępnia wideo na swoim Instagramie, na których pokazuje swoje treningi. Przygotowując się do roli gwiazda dużo trenowała i jak widać po zakończeniu zdjęc do filmu nie spoczęła na laurach. Aktorka trenuje z trenerką gwiazd - Simone De Ka Rue, która daje jej naprawdę intensywny wycisk i mocno kładzie nacisk na technikę. Co zresztą widać po doskonałej technice pomek, które Jennifer pokazała na filmiku.

Fit mamy z Hollywood - dieta i treningi

Zobacz inne ćwiczenia aktorki:

 

Trenerzy mówią, że wystarczy jeden ruch, by wrzeźbić dolną część brzucha

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.