Fit Water Battle Tatralandia. Początek lata pod Tatrami w rytmie fit i wellness

Początek lata w słowackich Tatrach przywita turystów nie tylko piękną pogodą, ale także niecodziennymi imprezami. Już 13 czerwca turyści zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy i ćwiczeń zgodnie z najnowszymi trendami zdrowotnymi. Każdy, kto w najbliższy weekend wybierze się do Tatralandii lub na Chopok, będzie mógł spróbować swoich sił w fitnessie, zumbie, crossficie, aquagym czy treningu na trenażerach rowerowych.

Cała sobota 13 czerwca będzie przebiegać pod znakiem zdrowego stylu życia i aktywnego odpoczynku. "Zaczynamy zabawę z na wysokim poziomie już od godz. 10.00. To o tej godzinie zostanie otwarte specjalne widokowe outdoor fitness center, które znajdować się będzie tuż obok restauracji Rotunda Chopok na wysokości 2004 m n.p.m. Będzie tam można poćwiczyć i pojeździć na trenażerach rowerowych pod okiem Mistrza Świata i Europy Vladim~ra Výbošty" - powiedziała Sylvia Artzova, dyrektor ośrodka w Jasnej. Po południu na swój "Trial Show" zaprasza JÁN KOEIŠ. Dynamiczna jazda, niezwykłe triki i energetyczna muzyka powinny zachwycić każdego fana rowerowych sportów ekstremalnych.

Water Fit Battle

W tym samym czasie w Tatralandii rozpocznie się Water Fit Battle. "Chcemy zachęcić do korzystania z aktywnego odpoczynku i pełnego relaksu w oparciu o naturalne warunki przyrody w Tatrach, nasze aquaparki Tatralandia i Gino Paradise, hotel Grand Jasna i Tri Studnicky. Wszystkie te miejsca w tym roku przygotowane są do propagowania zdrowego stylu życia. Mamy nadzieję, że Słowacja będzie się kojarzyć już nie tylko ze świetną zabawą, wodami termalnymi, ale również tym, że można tutaj jeździć na rowerach, wspinać się w górach, realizować długie relaksujące wyprawy gór skie" - mówi Zuzanna Fabianova z Tatry Mountain Resorts a.s.

Trening z Natalią Gacką

Entuzjaści zdrowego trybu życia i wszyscy ci, którzy będą chcieli poćwiczyć w celu udoskonalenia sylwetki, a przede wszystkim zyskania dobrego samopoczucia spotkają się w sobotę do południa w Tatralandii, gdzie pod okiem m.in. Natalii Gackiej - Mistrzyni Świata w fitnessie sylwetkowym będą mogli poddać się rozkoszom różnego rodzaju ćwiczeń.

PROGRAM WATER FIT BATTLE

11.00 Otwarcie Water Fit Battle, przedstawienie instruktorów CROSSFIT

11.30 Konkursy STRONGEST w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci - konkursy na stanowiskach CROSSFIT i prezentacja

12.00 NIKOLA WEITROVÁ - odżywianie, trening, dieta - pytania i odpowiedzi o styl życia, zdjęcia i autografy

13.00 FIT WARM

14.00 Aquagimnastyka z NATALIĄ GACKĄ i NIKOLĄ WEITEROVĄ

15.00 Ogłoszenie wyników FIT BATTLE

15.30 Prezentacja zawodniczek fitness - w jury NIKOLA WEITEROVÁ

16.30 Zdrowe odżywianie - pokazy i konkursy

17.30 CROSSFIT maraton - konkurs

Przy całej różnorodności imprez organizowanych pod Tatrami na początku lata warto pamiętać, że zawsze można tu odpocząć od zgiełku, ruszając na jeden z kilkuset oznakowanych szlaków górskich, wybrać się na wycieczkę rowerową albo po prostu odpocząć w jednym z tutejszych aquaparków - pod Tatrami znajdują się bowiem trzy z pięciu największych parków wodnych na Słowacji, m.in. Tatralandia i Gino Paradise Bešeoová.

Więcej informacji na stronie Tatralandii i jasna.sk

Materiały partnerów

zobacz, co przyda ci się podczas ćwiczeń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.