Kinga Rusin pozuje topless w słusznej sprawie. Gwiazda niedługo kończy 50 lat i wciąż zachwyca

Kinga Rusin słynie ze swojej działalności ekologicznej, za którą ostatnio zdobyła "Różę Gali". Na Instagramie gwiazda pochwaliła się projektem, który współtworzy razem ze swoim partnerem.

Kinga Rusin stara się poruszać ważne kwestie związane z ekologią i ratowaniem naszej planety. Gwiazda promuje na swoich mediach społecznościowych projekty i inicjatywy, które mają na celu uświadamianie Polakom, jak ważne jest dbanie o nasze środowisko. Ostatnio dziennikarka pokazała piękne zdjęcie, którego celem jest promowanie jej najnowszego przedsięwzięcia. 

 

Kinga Rusin pozuje topless, aby zwrócić uwagę na poważny problem

Dziennikarka w ostatnim poście na Instagramie poruszyła bardzo istotną kwestię, dotyczącą ochrony środowiska naturalnego w Polsce:

W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! Ale jak będzie dalej, zależy od nas i naszego zaangażowania. Liczę na Was! Polska przyroda potrzebuje Waszego silnego głosu jak nigdy dotąd!

- czytamy pod najnowszym zdjęciem Rusin. Gwiazdę poruszył i zaniepokoił fakt, że wśród polityków zajmujących się kwestiami ochrony przyrody znajdują się osoby, które wspierają m.in. przemysł futrzany, czy myślistwo. 

Kinga Rusin opowiada o swoim nowym projekcie

"Zielone serca" to najnowsza inicjatywa dziennikarki, w której swój udział ma jej partner, Marek Kujawa. Organizacja ma na celu zrzeszenie Polaków, którzy interesują się ochroną środowiska i chcą pilnować tego, co się dzieje w tych kwestiach w naszym kraju. Rusin zachęca swoich obserwatorów do komentowania, zadawania pytań oraz zaangażowania się w akcję "Zielonych serc":

Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim, co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali!

- podkreśla na Instagramie gwiazda. Na wspomnianym zdjęciu możemy zobaczyć dziennikarkę pozującą topless; trzeba przyznać, że figura Rusin przyciąga uwagę. Za dwa lata Kinga skończy 50 lat, a jej sylwetka jest godna pozazdroszczenia! Dziennikarka wyłączyła dodawanie komentarzy do wspomnianego zdjęcia - najważniejsza jest treść postu i poruszane w nim kwestie. 

Gwiazdy coraz chętniej ćwiczą jogę. Zobacz trening Moniki Mrozowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.