Magda Gessler chwali się figurą. Restauratorka twierdzi, że to zasługa jej tańca

Magda Gessler niedawno podbiła internet swoim tańcem. #gesslerchallenge obiegło Instagrama i już pojawili się jej następcy. Co więcej, restauratorka pochwaliła się swoją figurą i jak twierdzi, jest to zasługa właśnie tańca.
Zobacz wideo

Magda Gessler to z pewnością jedna z najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Restauratorka, którą na Instagramie obserwuje już prawie 800 tys. fanów, niedawno pokazała się z zupełnie innej strony. Na jej profilu pojawił się filmik, na którym Gessler wspólnie z córką Larą i partnerem tańczy. 

Jakie pani ma kocie ruchy.

- komentowali fani. 

Jeżeli nie widzieliście tego nagrania, możecie zobaczyć je tutaj. Po tym, jak nagranie stało się hitem internetu, na jej profilu pojawiło się sporo innych wideo, na których Magda Gessler tańczy. Jak widać, taka forma aktywności bardzo jej się spodobała. Teraz restauratorka pokazuje, w dość odważny sposób jak wygląda jej figura i zdradza swój sekret. 

Taniec odejmuje ci wszystkie ciężary, odchudza, raduje, usprawnia. Zobaczcie sami zamiast na wagę, wdrapałam się na sedes, żeby widać było różnice. Co wy na to? Kocham was i polecam, tańczcie.

- napisała pod zdjęciem. 

 
I właśnie w tak dopasowanej kreacji wygląda Pani pięknie!
Wygląda Pani ślicznie, Pani Magdo!
Nie do podrobienia.

Jak widać, fanom Magdy Gessler nie przeszkadzało nawet to, że weszła na sedes, żeby zaprezentować swoją sylwetkę. 

Dieta Magdy Gessler

Przypomnijmy, że jakiś czas, za namową swojego syna Magda Gessler spróbowała diety wegetariańskiej. 

[...] moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenia mięsa. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę. 

- powiedziała Magda w rozmowie z  Party.

Czy Gessler wciąż stosuję tę dietę? Tego niestety nie wiemy, ale z pewnością widać, że jej sylwetka wygląda inaczej, przynajmniej na tym zdjęciu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.