Anna Lewandowska otwiera knajpę ze zdrowym jedzeniem. Fani mogą być zachwyceni

Anna Lewandowska stworzyła markę, która okazała się ogromnym sukcesem. Chodzi oczywiście o foods by Ann. Do tej pory jej produkty można było kupić online, ale czy to się zmieni?

Anna Lewandowska stworzyła nowy produkt 

Soki tłoczone na zimno są absolutnym hitem i trendem obecnych czasów. Do tej pory Anna Lewandowska w swojej ofercie miała smoothie i shake'i proteinowe, ale prawdopodobnie już wkrótce jej oferta poszerzy się o zdrowe soki owocowo-warzywne. Skąd o tym wiemy? Trenerka na swoim Instastory opublikowała zdjęcie z zielonym napojem, w szklanej butelce. 

Anna Lewandowska stworzyła soki tłoczone na zimnoAnna Lewandowska stworzyła soki tłoczone na zimno www.instagram.com/annalewandowskahpba

Sok to jedno, ale kiedy przyjrzymy się bliżej etykiecie możemy zauważyć coś równie interesującego. 

Anna Lewandowska otworzy sklep stacjonarny? 

Kolejne relacje na Instagramie żony Roberta Lewandowskiego mogą wskazywać na to, że już wkrótce Anna otworzy miejsce, gdzie fani będą mogli kupić jej produkty stacjonarnie.

Anna Lewandowska otworzy sklep stacjonarny?Anna Lewandowska otworzy sklep stacjonarny? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Fani musu kokosowego, który jest absolutnym bestsellerem foods by Ann, nareszcie będą mogliby zaopatrzyć się w zapas ulubionego przysmaku bez konieczności zamawiania go online. 

W piątkowe popołudnie Anna Lewandowska oficjalnie ogłosiła, że jej kolejny biznes, to nie sklep stacjonarny, a prawdopodobnie knajpka "Healthy Store", która ma być w kilku miejscach w Polsce. 

Punkty ze zdrowym i świeżym jedzeniem, smoothies i sokami cold pressed przygotowywanymi na miejscu oraz produktami Foods by Ann.Już wkrótce OTWARCIE - czytamy na oficjalnym profilu Healthy Store na Instagramie.

Anna Lewandowska otwiera knajpkę Healthy StoreAnna Lewandowska otwiera knajpkę Healthy Store www.instagram.com/healthy_store_by_ann/

Póki co nie wiemy w jakich miejscowościach pojawi się Healthy Store, ale jedno jest pewne, to może być kolejna żyła złota Anny Lewandowskiej. 

Healthy Store by Ann. Anna Lewandowska otworzyła kawiarnię. Jakie są ceny?

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na więcej informacji, datę i miejsce otwarcia! 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.