Ewa Chodakowska w Nowym Roku rusza na podbój Niemiec. Co przygotowała?

Ewa Chodakowska idzie jak burza. Jej biznesy rozwijają się w zastraszająco szybkim tempie, a trenerka nie zamierza na tym poprzestawać. Właśnie ogłosiła, że w Nowym Roku rusza na podbój Niemiec.

Ewa Chodakowska chwalona za catering dietetyczny 

Jakiś czas temu Ewa Chodakowska ruszyła z zupełnie nowym projektem. Do tej pory trenerka głównie zajmowała się treningiem, ale od dłuższego czasu również działa w przemyśle spożywczym. Chodakowska zaczęła od stworzenia marki ze zdrowymi przekąskami, aż w końcu postanowiła otworzyć swój własny catering dietetyczny. 

Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę, bo Ci, którzy są na diecie pudełkowej od Ewy bardzo go sobie chwalą. Dodajmy, że szefem kuchni jest Grek. 

Ewa Chodakowska stworzyła catering dietetyczny 'Be Diet'Ewa Chodakowska stworzyła catering dietetyczny 'Be Diet' www.instagram.com/chodakowskaewa

To, że catering jest smaczny to jedno, ale największym zaskoczeniem jest chyba liczba miejsc, w których można z niego korzystać. Jak dowiadujemy się z profilu na Instagramie trenerki jest to 25 dużych miast i 250 mniejszych miejscowości. Do tej pory chyba żaden inny catering nie działał aż na tak wielką skalę, a to dopiero początek jak zapewnia Ewa. 

Ewa Chodakowska rusza na podbój Niemiec 

Ogromny sukces cateringu "Be Diet" w Polsce popchnął Ewę Chodakowską do kolejnego kroku. W najnowszym wpisie na Instagramie trenerka oświadcza, że już w Nowym Roku jej dieta pudełkowa będzie dostępna także w Niemczech. 

Dziękujemy Ci za zaufanie.. za każda opinie.. za każdą uwagę.. wskazówkę.. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i do Twoich usług! @bediet_catering jest już w 300 miastach i miasteczkach Polski.. od Nowego Roku „atakujemy” Niemcy i na tym nie poprzestaniemy - napisała w poście Ewa.

Jak widać w nadchodzącym roku Ewa Chodakowska szykuje sporo nowości, których już nie mogą doczekać się jej fani. Czym nas jeszcze zaskoczy? 

Ewa Chodakowska rusza z cateringiem dietetycznym w NiemczechEwa Chodakowska rusza z cateringiem dietetycznym w Niemczech www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska o cateringu Be Diet: 'stworzyliśmy coś genialnego'. Fanki zaskoczone ceną

Ewa Chodakowska pokazała pierwsze dania z Be Diet Catering. Szefem kuchni został Grek

 

Ewa Chodakowska pokazała swoje kolejne dziecko. Komentuje Przetakiewicz: "Jakie śliczne"

Afera na Instagramie. Ewa Chodakowska kłóci się z fankami. O co poszło?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.