Kate Middleton drastycznie schudła i wygląda na zmęczoną. Cierpi na chorobę księżnej Diany?

Księżna Kate Middleton w zastraszająco szybkim tempie wróciła do świetnej formy po urodzeniu trzeciego dziecka. Niestety fani są zaniepokojeni jej najnowszymi zdjęciami. Co się z nią dzieje?

Kate Middleton jest mamą trójki dzieci 

Kate Middleton od kiedy została żoną księcia Williama jest na świeczniku nie tylko mediów, ale również fanów. Jej stylizacje wielokrotnie były uznawane za jedne z lepszych na świecie, a kiedy okazywało się, że jakiś ciuch pochodzi z sieciówki na wyspach wyprzedawał się w sekundę. 

Choć Kate nie ma swojego profilu na Instagramie, to istnieje ogólny profil rodziny królewskiej, który obserwuje prawie 7 milionów fanów. To właśnie tam pojawiły się zdjęcia, na których widać szczuplutką Middleton. 

Podkreślmy, że po każdym porodzie, a Kate miała już ich trzy, księżna wracała do formy sprzed w zastraszająco szybkim tempie.

 

Kate Middleton jest chora? 

Fani od razu zwrócili szczególną uwagę na bardzo szczupłą sylwetkę Kate Middleton. Nie da się ukryć, że na tych zdjęciach wygląda naprawdę chudo. 

 

Na jej twarzy widać również oznaki zmęczenia. Nie wiadomo czy to zasługa małego Louisa, czy problem jest większy. Również stylizacja Kate Middleton nie dodała jej uroku, a sprawiła, że wygląda bardzo ponuro. 

Pojawiły się pogłoski, że Kate Middleton może cierpieć na tę samą chorobę co księżna Diana. Przypomnijmy, że chorowała ona na bulimię. Miejmy nadzieję, że Kate nie podzieliła losu Diany i to tylko chwilowa niedyspozycja. 

A wy co sądzicie? 

Książę William powiedział jaki jest ulubiony fast food księżnej Kate. Rodzina Królewska wie?

5 trików Meghan Markle na szczupłą sylwetkę

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.