Kendall Jenner wyszła spod prysznica i prawie zaliczyła wpadkę. Mało brakowało, a pokazała by fanom za dużo

Kendall Jenner w swojej medialnej karierze raczej unika wpadek, aż do teraz. Modelka na Instagram wrzuciła bardzo odważne zdjęcie i brakowało zaledwie kilku milimetrów, żeby odsłoniła za dużo.

Kendall Jenner nago 

Kendall Jenner - dieta i trening modelki

Kendall Jenner na co dzień jest modelką. Gwiazda wielokrotnie brała udział w sesjach zdjęciowych, gdzie odsłaniała swoje bardzo szczupłe ciało. Mało brakowało, a jej fani zobaczyliby na Instagramie wszystko. 

Kendall wrzuciła zdjęcie do sieci prosto spod prysznica. Siostra Kim Kardashian pozuje na nim totalnie nago. Co prawda na fotce nie widzimy jej miejsc intymnych, a sam brzuch, ale brakowało zaledwie kilki milimetrów, żeby internauci zobaczyli więcej. 

 

Oczywiście fanom to zdjęcie bardzo się spodobało, szczególnie męskiemu gronu. Pod postem mogliśmy przeczytać następujące komentarze:

Jesteś najlepsza! 
Piękna
Masz najseksowniejsze ciało!

Kylie Jenner pokazuje brzuch w całej okazałości miesiąc po porodzie. Powinna publikować takie zdjęcia?

Pojawiły się jednak głosy fanów, którzy uważają, że Kendall Jenner przekroczyła granice dobrego smaku. 

Miej trochę godności. Jesteś modelką. Nie musisz tego robić ani tego pokazywać. Jestem pewna, że twoja matka uważa, że ??to jest super, ale Ty naprawdę jesteś piękna bez odsłaniania nagiego ciała.

Przesadziła? 

Ciało Kim Kardashian zaczyna wyglądać jak z gry komputerowej. Co się z nią dzieje?

U Kardashianów pokazywanie ciała to norma 

W Polsce nagość nadal budzi ogromną kontrowersję. Niedawno Maja Sablewska na swoim profilu regularnie publikowała nagie zdjęcia i fani ją bardzo za to krytykowali. W Stanach większość celebrytów właśnie przez nagie zdjęcia w sieci staje się popularna. 

W rodzinie Kardashian-Jenner nagość jest czymś do czego każdy się już chyba przyzwyczaił i nikogo to nie dziwi. Kim Kardashian regularnie publikuje nagie lub półnagie zdjęcia, tak samo jak Kourtney Kardashian czy Khloe Kardashian. Po urodzeniu dziecka uspokoiła się trochę Kylie Jenner, która również uwielbiała prowokować i szokować w sieci. 

 
 
 

Kim Kardashian pochwaliła się sylwetką w bieliźnie. Jej talia wygląda już jak u Barbie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.