Ewa Chodakowska i jej dwie starsze siostry. 'Dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko'- przyznaje trenerka

Ewa Chodakowska już od kilku dobrych lat funkcjonuje na najwyższych obrotach. Choć sama przyznaje, że uwielbia takie życie, to czasem zwalnia i odpoczywa wśród najbliższych. Przy okazji krótkiego urlopu w Sanoku, trenerka zdradziła dlaczego siostry pozwalały jej zawsze na więcej.

Ewa Chodakowska pokazała swoje zdjęcia z młodości: 'Tutaj kompromitacja level master'

Chyba każdy, kto obserwuje Ewę Chodakowską wie, w jakim pędzie żyje trenerka. Ona sama przyznaje, że jej dom w Warszawie jest dla niej niczym hotel. Są jednak takie momenty, kiedy nawet Ewa zatrzymuje się na chwilę, by naładować baterie.

Wiejska baba. Mogę fruwać po całym świecie, jednak nic nie może się równać z moim miastem... SANOK i czas spędzony z Rodziną, to dla mnie najlepszy reset - napisała trenerka na Instagramie

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Przy okazji spędzania czasu z rodziną, Ewa Chodakowska pokazała swoje dwie starsze siostry oraz wyznała, dlaczego przez całe życie tak ją rozpieszczają.

Tak, to moje rodzone siostry... jedna starsza ode mnie 11 druga 13 lat... Miałam z nimi bajeczne dzieciństwo... Kilka dni po moich narodzinach - w pierwszy dzień po przyjeździe do domu ze szpitala - kołysząc mnie do snu, wywaliły mnie z wózeczka... Dzięki temu od zawsze wolno mi było więcej - dręczone wyrzutami sumienia pozwalały mi na wszystko i tak zostało. KOCHAM NAJMOCNIEJ!!!

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zaskoczyła nową okładką swojego magazynu

Ewa jest inspiracją oraz motywacją kobiet na całym świecie. Pokazuje jak ćwiczyć, w jaki sposób jeść, by cieszyć się zdrowiem i zgrabną sylwetką, ale również uświadamia, jak ważny jest balans w życiu. Podążając za spełnianiem swoich marzeń nie można zapominać o tym, aby od czasu do czasu zatrzymać się, odpocząć i spędzić czas z najbliższymi.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska o swoich strojach kąpielowych Missionswim: "Ja dopiero się rozkręcam"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.