Ewa Chodakowska - trening i dieta dla każdego [BEBIO]

Ewa Chodakowska - znana, polska trenerka personalna oraz trenerka fitness - od kilku lat radzi Polakom, jak dbać o swoją formę oraz co jeść, by być zdrowym i szczupłym. Produkty, ćwiczenia i rady Ewy Chodakowskiej cieszą się olbrzymią popularnością - uchodzą bowiem za bardzo skuteczne. Wiele z nich można znaleźć na jej stronie internetowej - bebio.pl. Czy warto z nich skorzystać?

Ewa Chodakowska radzi, jak dbać o zdrowie

Ewa Chodakowska jest absolwentką Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Stała się znaną osobistością dzięki spektakularnym przemianom swoich klientów oraz niezwykłej skuteczności swojej diety i treningów. Trenerka uważa, że najważniejsza w życiu jest równowaga i pozytywne podejście do życia. Właśnie dlatego radzi swoim klientkom, aby zadbały o siebie, a poprawa ich fizycznego wyglądu wpłynie również pozytywnie na ich samopoczucie i podejście do życia.

Be Active - czyli ćwiczenia Ewy Chodakowskiej

Każdy wie, że aby schudnąć i ładnie wyrzeźbić swoje ciało należy dużo ćwiczyć - i to wykonując odpowiednie ćwiczenia, bowiem te źle dobrane mogą nam bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Ewa Chodakowska wydała kilka płyt treningowych oraz książkę, dzięki którym każdy może się poczuć jak na profesjonalnym treningu fitness.

1. Pierwsza Autorska płyta Ewy Chodakowskiej - płyta zawierająca popularne ćwiczenia - Skalpel II i Szok trening. Na płycie jest kilkanaście 30-minutowych zestawów ćwiczeń, które każdy może wykonywać wygodnie i swobodnie, we własnym domu.

2. Skalpel Wyzwanie! - To zestaw 2 płyt DVD, zawierających Skalpel wyzwanie oraz trening grupowy, zwany "All in for #mygirls".

3. Turbo wyzwani. Pogromca cellulitu - Płyta zawiera program ćwiczeń, pozwalających uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem.

4. Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness - Miesiąc po miesiącu wzbogacamy swoje ćwiczenia, dostosowując je do kolejnych etapów treningu. Książka pokazuje jak rozłożyć swoje cele w czasie i nie tylko zadbać o chwilową formę, ale nauczyć się żyć zdrowo na co dzień.

Ewa Chodakowska prowadzi również warsztaty treningowe, na które każdy może się zapisać. Pod okiem profesjonalnej trenerki o wiele łatwiej zmotywować się do wykonywania ćwiczeń. Można zdecydować się na trening grupowy lub też trening personalny. Obojętnie na który rodzaj treningu się zdecydujemy, zajęcia odbywają się w Studio Be Active dietetyka & fitness.

W sali, w której można ćwiczyć indywidualnie pod okiem trenera, znajduje się Kinesis - czyli wydzielony obszar do wykonywania wymyślonych przez prowadzącego ćwiczeń - w zależności od tego, nad czym klient pragnie popracować.

Be Diet - czyli dieta Ewy Chodakowskiej

Nie wystarczy dużo się ruszać - ważne jest także odpowiednie odżywianie. Strona bebio.pl umożliwia sporządzenie indywidualnej diety - dostosowanej do każdego klienta. Dzięki temu wszyscy dowiedzą się, czego nie powinni jeść, na co mogą sobie pozwolić, czego unikać i przede wszystkim nie muszą myśleć nad kaloriami i jadłospisem - dostaną pełen spis, stworzony przez Ewę Chodakowską oraz dietetyków z Vitalia.pl.

Jeśli ktoś jednak pragnie sam zadbać o własną dietę, pomocne mogą okazać się książki trenerki - "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" oraz "Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej" .

Bebio.pl - czyli strona pełna zdrowia

Na stronie bebio.pl można zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi Ewy Chodakowskiej, oferowanych przez nią produktów, diet, treningów oraz warsztatów, które prowadzi. Można również dowiedzieć się, do której restauracji warto się udać, aby zjeść coś zdrowego. Jeśli ktoś prowadzi własną restaurację, czy własny klub fitness, może skontaktować się z trenerką, aby dołączyć do jej programów. W tym drugim przypadku celem Ewy Chodakowskiej jest wprowadzenie do jak największej liczby miejsc innowacyjnego treningu "Total Fitness Ewa Chodakowska".

Zobacz wideo

Partner - materiał

zobacz książki ewy chodakowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.