Paige Michelle Vanzant. Mistrzyni na ringu i na parkiecie [GALERIA]

Paige Michelle Vanzant to zawodniczka MMA i tancerka. Pomimo młodego wieku osiągnęła już ogromny sukces. Czym jeszcze może nas zaskoczyć?
Choć zapowiadano jej karierę tancerki, Paige Michelle Vanzant wybrała inną, zaskakującą drogę. Jest zawodniczką mieszanych sztuk walki i obecnie zajmuje 8. miejsce na świecie w rankingu UFC (Ultimate Fighting Championship, amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki). Mimo tego, że jest uznawana za jedną z najlepszych kobiet w MMA nie zrezygnowała ze swojej pasji - tańca. Jak to się stało, że miliony kobiet stawiają ją sobie za wzór? Sprawdźcie w naszej galerii! Choć zapowiadano jej karierę tancerki, Paige Michelle Vanzant wybrała inną, zaskakującą drogę. Jest zawodniczką mieszanych sztuk walki i obecnie zajmuje 8. miejsce na świecie w rankingu UFC (Ultimate Fighting Championship, amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki). Mimo tego, że jest uznawana za jedną z najlepszych kobiet w MMA nie zrezygnowała ze swojej pasji - tańca. Jak to się stało, że miliony kobiet stawiają ją sobie za wzór? Sprawdźcie w naszej galerii! Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Paige od dziecka związana była z tańcem. Jej rodzice prowadzili szkołę tańca, gdzie uczyła się baletu, jazzu i hip-hopu. W wolnych chwilach uwielbiała również wędkarstwo, łowiectwo oraz jazdę konną. Paige od dziecka związana była z tańcem. Jej rodzice prowadzili szkołę tańca, gdzie uczyła się baletu, jazzu i hip-hopu. W wolnych chwilach uwielbiała również wędkarstwo, łowiectwo oraz jazdę konną. Paige VanZant (instagram.com/paigevanzantufc)
Paige jako nastolatka uważana była za chłopczycę, więc pomimo wielkiej miłości do tańca jej serce zawsze ciągnęło ją do męskiego świata. Kiedy w szkole średniej grupa dziewcząt regularnie ją zastraszała postanowiła nauczyć się samoobrony. Jak twierdzi, to był początek jej drogi nauki różnych stylów walki. Paige jako nastolatka uważana była za chłopczycę, więc pomimo wielkiej miłości do tańca jej serce zawsze ciągnęło ją do męskiego świata. Kiedy w szkole średniej grupa dziewcząt regularnie ją zastraszała postanowiła nauczyć się samoobrony. Jak twierdzi, to był początek jej drogi nauki różnych stylów walki. Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Jak podkreśla Paige, swój sukces zawdzięcza osobom, które spotkała na swojej drodze. Podczas jednego ze swoich treningów na siłowni przypadkiem poznała Kena Shamrocka, byłego zawodnika UFC. Tak Paige rozpoczęła z nim regularne treningi boksu oraz innych sztuk walki. Jak podkreśla Paige, swój sukces zawdzięcza osobom, które spotkała na swojej drodze. Podczas jednego ze swoich treningów na siłowni przypadkiem poznała Kena Shamrocka, byłego zawodnika UFC. Tak Paige rozpoczęła z nim regularne treningi boksu oraz innych sztuk walki. Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
W wieku 18 lat Paige zadebiutowała w MMA. Pierwszą walkę z Jordan Nicole Gazy wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Tak rozpoczęła swoją karierę zawodniczki mieszanych sztuk walki. Rok po pierwszej walce została wpisana na listę 11 kobiet UFC w kategorii Strawweight (kategoria wagowa 48-52 kilogramy).  W wieku 18 lat Paige zadebiutowała w MMA. Pierwszą walkę z Jordan Nicole Gazy wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Tak rozpoczęła swoją karierę zawodniczki mieszanych sztuk walki. Rok po pierwszej walce została wpisana na listę 11 kobiet UFC w kategorii Strawweight (kategoria wagowa 48-52 kilogramy). Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Niezwykły talent Paige sprawił, że została zaproszona do udziału w relity show UFC The Ultimate Fighter (amerykańskie reality show promujące mieszane sztuki walki). Niestety jak się później okazało, z uwagi na swój wiek, nie mogła ostatecznie wziąć w nim udziału. W programie mogą uczestniczyć osoby od 21 lat, Paige miała wtedy 20 lat. Niezwykły talent Paige sprawił, że została zaproszona do udziału w relity show UFC The Ultimate Fighter (amerykańskie reality show promujące mieszane sztuki walki). Niestety jak się później okazało, z uwagi na swój wiek, nie mogła ostatecznie wziąć w nim udziału. W programie mogą uczestniczyć osoby od 21 lat, Paige miała wtedy 20 lat. Paige VanZant (instagram.com/paigevanzantufc)
Paige jest jedną z gwiazd popularnego programu Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem tanecznym jest Mark Ballas. Jej umiejętności zostały docenione, dlatego Paige jest jedną z finalistek show. Jej szanse na wygraną są naprawdę duże. Trzymamy kciuki! Paige jest jedną z gwiazd popularnego programu Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem tanecznym jest Mark Ballas. Jej umiejętności zostały docenione, dlatego Paige jest jedną z finalistek show. Jej szanse na wygraną są naprawdę duże. Trzymamy kciuki! Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Okazuje się, że młodziutka Paige jest ulubienicą publiczności. Początkowo, gdy ogłoszono listę gwiazd, które będą występować w programie, nie dawano jej zbyt dużych szans na zwycięstwo. Nikt się nie spodziewał, że Paige nie tylko doskonale radzi sobie na ringu, ale również i na parkiecie. Okazuje się, że młodziutka Paige jest ulubienicą publiczności. Początkowo, gdy ogłoszono listę gwiazd, które będą występować w programie, nie dawano jej zbyt dużych szans na zwycięstwo. Nikt się nie spodziewał, że Paige nie tylko doskonale radzi sobie na ringu, ale również i na parkiecie. Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Udział Paige w programie tanecznym jest spełnieniem marzeń jej rodziców. Od zawsze pragnęli, aby ich córka podobnie jak oni, zajmowała się zawodowo tańcem. Paige każdy swój występ w programie dedykuje rodzicom, którzy mocno trzymają kciuki za zwycięstwo córki. Udział Paige w programie tanecznym jest spełnieniem marzeń jej rodziców. Od zawsze pragnęli, aby ich córka podobnie jak oni, zajmowała się zawodowo tańcem. Paige każdy swój występ w programie dedykuje rodzicom, którzy mocno trzymają kciuki za zwycięstwo córki. Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Od 2015 roku Paige jest jedną z twarzy marki Reebok, co wzbudziło wiele kontrowersji z uwagi na jej młody wiek. Jak przyznaje Dana White (prezydent UFC), wszyscy kochają Paige za jej waleczność i osobowość. Ta publiczna wypowiedź skutecznie uciszyła wszystkie komentarze. Od 2015 roku Paige jest jedną z twarzy marki Reebok, co wzbudziło wiele kontrowersji z uwagi na jej młody wiek. Jak przyznaje Dana White (prezydent UFC), wszyscy kochają Paige za jej waleczność i osobowość. Ta publiczna wypowiedź skutecznie uciszyła wszystkie komentarze. Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Marka Reebok wydała specjalną kolekcję ubrań sportowych dla kobiet z imieniem Paige. To ubrania stworzone z myślą o silnych kobietach, które podobnie jak zawodniczka MMA, skutecznie dążą do wyznaczonego celu i pomimo wielu trudności nigdy się nie poddają. Marka Reebok wydała specjalną kolekcję ubrań sportowych dla kobiet z imieniem Paige. To ubrania stworzone z myślą o silnych kobietach, które podobnie jak zawodniczka MMA, skutecznie dążą do wyznaczonego celu i pomimo wielu trudności nigdy się nie poddają. Paige Michelle Vanzant (facebook.com/paigevanzant)
Więcej o: