Ta metamorfoza wbija w fotel. Mateusz z "Gogglebox" schudł 125 kg i jest nie do poznania

W Polsce takiej metamorfozy jeszcze nie mieliśmy. Popularny uczestnik programu "Googlebox" emitowanego na kanale TTV przeszedł ogromną zmianę i schudł aż 125 kilogramów! Fani nie wierzą, że to mogło się udać.
Mateusz jest uczestnikiem programu Gogglebox Mateusz jest uczestnikiem programu Gogglebox www.instagram.com/bbig_king_boyy

Mateusz jest uczestnikiem programu Gogglebox

Na kanale TTV, który należy do telewizji TVN od jakiegoś czasu możemy oglądać program "Gogglebox". Chodzi w nim o to, że uczestnicy oglądają popularne kanały i je komentują. Rozrywka gwarantowana. W programie występuje również Mateusz Borkowski znany jako Big Boy. Jego ksywka obecnie już do niego nie pasuje, bo wygląda zupełnie inaczej! 

Kiedy ważył 200 kg , powiedział stop Kiedy ważył 200 kg , powiedział stop www.instagram.com/bbig_king_boyy

Kiedy ważył 200 kg , powiedział stop

Momentem przełomowym w jego życiu była waga ponad 200 kilogramów! Mateusz postanowił wtedy, że chce zawalczyć o lepszego siebie i schudnie. Tego jednak nikt się nie spodziewał. 

'Oto BigBoy który jest już przeszłością ' - napisał pod zdjęciem 'Oto BigBoy który jest już przeszłością ' - napisał pod zdjęciem www.instagram.com/bbig_king_boyy

"Oto BigBoy który jest już przeszłością " - napisał pod zdjęciem

Niedawno kielczanin pochwalił się zdjęciem, które jest już bardzo nieaktualne. Jak teraz wygląda? Uwaga, te zdjęcia mogą szokować! 

Mateusz schudł 125 kg! Mateusz schudł 125 kg! www.instagram.com/bbig_king_boyy

Mateusz schudł 125 kg!

Aż ciężko w to uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba. Obecnie Borkowski wygląda fenomenalnie. Po wielkim brzuchu nie ma już śladu, ale również jego rysy twarzy totalnie się zmieniły. 

Mateusz pokazał, jak ogromną metamorfozę przeszedł Mateusz pokazał, jak ogromną metamorfozę przeszedł www.instagram.com/bbig_king_boyy

Mateusz pokazał, jak ogromną metamorfozę przeszedł

Równo półtorej roku walki z demonami - napisał pod zdjęciem. 

Jak się pewnie domyślacie te półtora roku, to rzeczywiście była walka o wszystko. Zmiana widoczna jest gołym okiem. 

Fani są zachwyceni Fani są zachwyceni www.instagram.com/bbig_king_boyy

Fani są zachwyceni

Co można zobaczyć praktycznie pod każdym jego nowym zdjęciem. Niektórzy proszą Mateusza żeby już nie chudł, bo teraz wygląda naprawdę dobrze. 

Prawda jest taka, że schudnąć 125 kg to naprawdę wyczyn. Gratulujemy! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.