Paulina Sykut-Jeżyna mówi w wywiadzie o swoich sportowych celach. Jeden z nich jest bardzo ambitny i mało gwiazd się na niego decyduje

Paulina Sykut-Jeżyna do formy po porodzie wróciła w zaskakująco szybkim tempie. Gwiazda w najnowszym wywiadzie zdradziła dlaczego udało jej się to zrobić, a także opowiedziała o swoich sportowych celach. Będzie zaskoczeni jej odpowiedzią.
Paulina Sykut-Jeżyna to znana prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna to znana prezenterka www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina Sykut - Jeżyna to znana prezenterka

Paulinę możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów już od dobrych kilkunastu lat. Mało kto pamięta, że gwiazda brała udział w programie muzycznym Idol, jednak nie dostała się do finału. Teraz związana jest z telewizją Polsat. 

Gwiazda została mamą Gwiazda została mamą www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Gwiazda została mamą

Już jakiś czas temu Paulina Sykut-Jeżyna po raz pierwszy została mamą. Media są zachwycone tym, jak szybko udało jej się wrócić do tak fenomenalnej formy. 

Paulina zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki Paulina zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki

W jednym z wywiadów Paulina opowiedziała o tym, w czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki. Zdrowa dieta i trening to podstawa, ale nie zgadniecie z kim trenuje. 

Paulina trenuje z Anią Lewandowską Paulina trenuje z Anią Lewandowską www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina trenuje z Anią Lewandowską

Gwiazda zdradziła, że trenuje z Anią Lewandowską. Prawdopodobnie chodzi o jej DVD treningowe, bo póki co Ania rzadko pojawia się w swoim centrum, choć jej się to zdarza. Dodatkowo do swojego planu treningowego Paulina dorzuciła kilka innych aktywności, a tym samym zdradziła swój pewien cel sportowy. 

Paulina przygotowuje się do dużego biegu Paulina przygotowuje się do dużego biegu www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina przygotowuje się do dużego biegu

Zobaczcie co dziennikarka powiedziała w wywiadzie na temat swoich aktywności fizycznych. 

Ćwiczę. Nie tylko z Anią Lewandowską, ćwiczę też sama, biegam po lesie, przygotowuje się do maratonu, bo takie sobie postawiłam wyzwanie i cel sportowy. Myślę, że raz na jakiś czas takie wyzwanie jest potrzebne - powiedziała. 

Wow! Chyba nikt się nie spodziewał tego, że jej cel sportowy to maraton. 

Paulina je więcej niż jej mąż Paulina je więcej niż jej mąż www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina je więcej niż jej mąż

W tym samym wywiadzie gwiazda zdradziła, jak wygląda jej dieta. 

Ja tak zupełnie naturalnie dbam o siebie. To jest niewymuszone, ja jem bardzo regularnie, jem sporo. Czasami rozmawiam z koleżankami, które nie jedzą przez pół dnia. Ja czasami przedłużam te przerwy, jeśli nie mam czasu, jeżeli pracuję, ale staram się jeść regularnie i ssie mnie jeśli nie zjem, ale często jem więcej niż mój mąż - mówi Paulina. 

Jak widać treningi i dieta przyniosły dziennikarce powalający efekt, a my czekamy na jej udział w maratonie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.