Tak w centrum Ani trenuje Robert Lewandowski. Formę na Mundial robi z żoną?

W centrum Ani Lewandowskiej trenowało już kilka gwiazd, ale jego jeszcze nie było. Robert Lewandowski nie tylko odwiedził żonę przy okazji wizyty w Warszawie, ale zrobił z nią trening. Jak trenuje nasz najlepszy napastnik?
Ania Lewandowska wygląda fenomenalnie Ania Lewandowska wygląda fenomenalnie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska wygląda fenomenalnie

Zanim przejdziemy do Roberta Lewandowskiego chcemy jeszcze zwrócić uwagę na to, w jak świetnej formie obecnie jest trenerka. Widać, że ciężka praca popłaca, bo Ania ma teraz bardzo umięśnione ciało. 

Robert przyleciał prywatnym samolotem Robert przyleciał prywatnym samolotem www.instagram.com/_rl9

Robert przyleciał prywatnym samolotem

Niestety, jeżeli chcielibyście spotkać Lewandowskiego na pokładzie samolotu, to nie będzie to możliwe. Piłkarz przemieszcza się prywatnym samolotem, którym również przyleciał do Polski. 

Przed treningiem z mężem , trening z Klarą Przed treningiem z mężem , trening z Klarą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Przed treningiem z mężem , trening z Klarą

Trenerka już nie raz pokazywała, że Klara z nią spędza sporo czasu na sali treningowej. W Warszawie w Healthly Center by Ann jest dokładnie tak samo. Mała Klara chętnie "ćwiczy z mamą". 

Trening z mężem Trening z mężem www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trening z mężem

Na profilu Ani pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak wspólnie ćwiczą. Para wykonuje ćwiczenie stabilizacyjne, które jest niezwykle ważne przy wykonywaniu każdego rodzaju sportu i treningu. Już za kilka miesięcy Mundial, na którym mamy szansę zajść naprawdę wysoko, dlatego widać, że Robert stara się poświęcać każdą wolną chwilę na trening.

Lewandowski jest dumny z żony Lewandowski jest dumny z żony www.instagram.com/_rl9

Lewandowski jest dumny z żony

Robert nie krył swojego zadowolenia z faktu, że jego żona znowu się rozwija i robi kolejne duże projekty. Swoją dumę opisał na Instagramie. 

Para wróciła do Monachium Para wróciła do Monachium www.instagram.com/annalewandowskahpba

Para wróciła do Monachium

Za chwilę święta więc krótki, ale intensywny pobyt w Polsce dobiegł końca. Szczęśliwa rodzinka, prywatnym samolotem wróciła do Monachium. Widać, że wspólnie spędzony czas na nich świetnie działa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.