Filip Chajzer przyznał się, że udało mu się schudnąć 4 kilogramy dzięki kontrowersyjnej metodzie. Jakiej?

Filip Chajzer to jeden z tych prezenterów telewizyjnych, który przeszedł ogromną metamorfozę. Niedawno, w jednym z wywiadów opowiedział o kontrowersyjnej metodzie, która pomogła mu jeszcze bardziej schudnąć. Co to takiego?
Niesamowita metamorfoza Filipa Chajzera Niesamowita metamorfoza Filipa Chajzera www.instagram.com/filip_chajzer

Filip Chajzer wyglądał kiedyś inaczej

Na wyżej załączonym zdjęciu możemy zobaczyć Filipa Chajzera, który jeszcze 8 lat temu był znacząco grubszy. Prezenter pd fotką napisał tak:

Kiedy myślisz, że jesteś brzydki, gruby i nie ma dla Ciebie nadziei - pomyśl o Chajzerze sprzed 7 lat ;) 2010 i 2017... czas leczy rany... ;)
Jak udało mu się osiągnąć taki efekt? Jak udało mu się osiągnąć taki efekt? www.instagram.com/filip_chajzer

Jak udało mu się osiągnąć taki efekt?

Wielu zastanawiało się, jak udało mu się tak schudnąć. Oczywiście gdyby nie odpowiednia dieta i treningi pewnie Filip Chajzer nadal "cieszył" by się sporą nadwagą. A jak wyglądają jego treningi? 

Prezenter dużo biega Prezenter dużo biega www.instagram.com/filip_chajzer

Prezenter dużo biega

Jedną z kilku aktywności fizycznych, którą Filip uwielbia jest bieganie. Na jego Instagramie możemy znaleźć naprawdę bardzo dużo zdjęć z biegania w terenie, ale też z treningów na siłowni. Co więcej Chajzer stawia sobie coraz to nowsze cele. 

W czwartek zdychałem po 3 km. Dzisiaj pierwsza dycha . Czas: 69 min, ale on jest najmniej ważny. Ważne jest to, że jeśli ja mogę to Ty też!!!
Filip nie odpuścił treningu nawet tuż przed świętami Filip nie odpuścił treningu nawet tuż przed świętami www.instagram.com/filip_chajzer

Filip nie odpuścił treningu nawet tuż przed świętami

Filip tak się wkręcił w zdrowy styl życia i trenowanie, że nawet tuż przed świętami nie odpuścił treningu na siłowni. Na załączonym zdjęciu możemy zobaczyć, że biceps Chajzera już jest naprawdę sporych rozmiarów. 

Kontrowersyjna metoda Kontrowersyjna metoda www.instagram.com/filip_chajzer

Kontrowersyjna metoda

Niedawno w jednym z wywiadów Filip przyznał się do bardzo kontrowersyjnej metody zrzucania zbędnych kilogramów. Jakiej? 

Hipnoza pomaga schudnąć Hipnoza pomaga schudnąć www.instagram.com/filip_chajzer

Hipnoza pomaga schudnąć

Chajzer podobno poddał się hipnozie, która miała jeszcze bardziej wspomóc proces jego odchudzania. Zobaczcie co zdradził w wywiadzie.

Przed hipnozą poprosiłem Artura: "Zdejmij ze mnie cztery kilogramy". Bo mieliśmy jeszcze miesiąc do rozpoczęcia zdjęć, a kamera "dodaje" właśnie jakieś cztery kilo. Chciałem, żeby się wyrównało. Artur powiedział, żebym wyobraził sobie, jak chciałbym wyglądać i zapamiętał ten stan. Jak teraz sięgałem po słodycze, to cofam rękę.

Ostatecznie Filip schudł ponad 20 kg! 

Więcej o: