Honorata Skarbek odsłania brzuch na Instagramie, fani komentują "Super kaloryfer". Jest co chwalić?

Honorata Skarbek już nie raz na swoim profilu na Instagramie odsłaniała swoje wysportowane ciało. Piosenkarka i blogerka już od dłuższego czasu ćwiczy na siłowni ze swoim trenerem personalnym. Tym razem pod fotką pyta "Kiedy coś tam coś tam?" sugerując, że chce iść na trening. Jej fani nie mogą napatrzeć się na jej figurę i w komentarzach ją zachwalają. Przypomnijmy, że Honorata nie zawsze należała do tej grupy gwiazd, które regularnie trenują i zdrowo się odżywiają. Kiedyś piosenkarka ważyła znacznie więcej i niestety nie mogła pochwalić się płaskim brzuchem. Jeden z fanów napisał, że Skarbek ma już "super kaloryfer". Rzeczywiście jest już aż taki super? Oceńcie sami.
Honorata Skarbek odsłania brzuch na Instagramie Honorata Skarbek odsłania brzuch na Instagramie www.instagram.com/honkabiedronka/

Honorata Skarbek odsłania brzuch na Instagramie, fani komentują "Super kaloryfer". Jest co chwalić?

Honorata Skarbek już nie raz na swoim profilu na Instagramie odsłaniała swoje wysportowane ciało. Piosenkarka i blogerka już od dłuższego czasu ćwiczy na siłowni ze swoim trenerem personalnym. Tym razem pod fotką pyta 'Kiedy coś tam coś tam?' sugerując, że chce iść na trening.

Jej fani nie mogą napatrzeć się na jej figurę i w komentarzach ją zachwalają. Przypomnijmy, że Honorata nie zawsze należała do tej grupy gwiazd, które regularnie trenują i zdrowo się odżywiają. Kiedyś piosenkarka ważyła znacznie więcej i niestety nie mogła pochwalić się płaskim brzuchem. Jeden z fanów napisał, że Skarbek ma już 'super kaloryfer'. Rzeczywiście jest już aż taki super? Oceńcie sami.

Honorata pokazuje wysportowany brzuch Honorata pokazuje wysportowany brzuch www.instagram.com/honkabiedronka/

Honorata Skarbek odsłania płaski brzuch na Instagramie

Popularna w sieci piosenkarka, po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem swojego płaskiego brzucha. Skarbek na siłowni ćwiczy już dłuższy czas, co zresztą możemy zaobserwować w jej social mediach. Pod fotką Honorata pyta swojego trenera 'Kiedy coś tam coś'? Sugerując, że poszłaby z nim na kolejny trening. 

Patrząc na efekty, które osiągnęła pewne jest, że na treningach sobie nie odpuszcza. Zresztą to chyba widać na załączonym zdjęciu. Jeden z fanów napisał, że Honorata ma super kaloryfer. My jednak póki co go nie widzimy. 

Pośladki Honoraty Skarbek Pośladki Honoraty Skarbek www.instagram.com/honkabiedronka/

Honorata przeszła ogromną metamorfozę

Oczywiście Honorata jest teraz zdecydowanie szczuplejsza i na jej ciele widać zarys mięśni, ale do kaloryfera to jeszcze trochę jej brakuje. Wystarczy spojrzeć chociażby na ciało innej gwiazdy Instagrama, Deynn. Ona może pochwalić się prawdziwym sześciopakiem. Tak czy inaczej praca jaką wykonała na siłowni widoczna jest gołym okiem i Honorata jest na dobrej drodze żeby dorównać koleżance z branży. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.