Ewa Chodakowska przerywa milczenie "Mariola za cel postawiła sobie wyeliminowanie mnie z TVP2"

Jeżeli wydawało wam się, że wojna pomiędzy Ewą Chodakowską, a Mariolą Bojarską-Ferenc się zakończyła, to właśnie trenerka wszystkich Polek postanowiła dolać oliwy do pieca. Na Instagramie opublikowała post, w którym przerywa milczenie i tłumaczy dlaczego Mariola ją tak bardzo atakuje w mediach. Choć na początku Ewa w ogóle nie chciała tego komentować w ten sposób, to teraz nie wytrzymała. Obecnie Chodakowska przebywa na Malediwach, gdzie odpoczywa i ładuje baterie. Inny klimat i piękne widoki chyba jeszcze bardziej zachęciły ją do napisania takiego postu. Co konkretnie Ewa napisała? Zobaczcie sami.
Ewa Chodakowska przerywa milczenie Ewa Chodakowska przerywa milczenie www.instagram.com/mariola_bojarska_ferenc; www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska przerywa milczenie "Mariola za cel postawiła sobie wyeliminowanie mnie z TVP2"

Jeżeli wydawało wam się, że wojna pomiędzy Ewą Chodakowską, a Mariolą Bojarską-Ferenc się zakończyła, to właśnie trenerka wszystkich Polek postanowiła dolać oliwy do pieca. Na Instagramie opublikowała post, w którym przerywa milczenie i tłumaczy dlaczego Mariola ją tak bardzo atakuje w mediach. Choć na początku Ewa w ogóle nie chciała tego komentować w ten sposób, to teraz nie wytrzymała.

Obecnie Chodakowska przebywa na Malediwach, gdzie odpoczywa i ładuje baterie. Inny klimat i piękne widoki chyba jeszcze bardziej zachęciły ją do napisania takiego postu. Co konkretnie Ewa napisała? Zobaczcie sami.

Ewa Chodakowska odpowiada Marioli Bojarskiej-Ferenc Ewa Chodakowska odpowiada Marioli Bojarskiej-Ferenc www.instagram.com/chodakowskaewa

Ciąg dalszy kłótni pomiędzy Ewą Chodakowską i Mariolą Bojarską-Ferenc

Jakiś czas temu w sieci aż zawrzało, kiedy to zapytana o Ewę Chodakowską, Mariola Bojarska-Ferenc zaczęła mówić w jednym z wywiadów, że trenerka nie tylko nie skończyła żadnych studiów, ale również zarzuciła jej, że treningi Chodakowskiej obciążają stawy i mogą powodować kontuzję. Ewa przez jakiś czas milczała i nie komentowała całej tej afery, jednak teraz powiedziała dość i napisała obszerny post pod jednym ze zdjęć na Instagramie. Czytamy w nim na przykład o tym, dlaczego Mariola Bojarska-Ferenc tak często zarzuca jej niekompetencję w wywiadach. Chodakowska na potwierdzenie swojej tezy przytacza przykłady, które z pewnością przekonują nie tylko jej fanki, ale wszystkich zainteresowanych konfliktem. Chcecie wiedzieć co konkretnie napisała? Przejdźcie do kolejnego slajdu. 

Ewa Chodakowska w długim wpisie na Instagramie tłumaczy się z konfliktu z Mariolą Ewa Chodakowska w długim wpisie na Instagramie tłumaczy się z konfliktu z Mariolą www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska przerywa milczenie "Mariola za cel postawiła sobie wyeliminowanie mnie z TVP2"

Obszerny post Ewy Chodakowskiej przeczytacie tutaj: 

- "Nie mam na celu nikogo ośmieszać.. nie wdaje się w dyskusje.. nie interesują mnie plotki.. ale po paru ładnych latach milczenia, zabieram głos.. PYTANIE: "Ewa dlaczego Pani Ferenc tak Cie atakuje ze nie masz dyplomu ze źle ćwiczenia itd odmówiłaś jej kiedyś wspólnego biznesu jejku co jest." Zastanawiam się, dlaczego tego pytania nikt nie zadał Pani Marioli.. Pięć lat temu zostałam zaproszona do TVP2 - dzień w którym Pani Mariola była na urlopie.. Zwolniło się kilka minut antenowych - wparowałam w dobrym humorze.. Marzenie Rogalskiej udzielił się mój nastrój, wyskoczyła ze szpilek, zaczęła ze mną ćwiczyć - KOBIETA RAKIETA ????Po zejściu z anteny zaproponowano mi "stały kącik".. przez co Pani Mariola straciła na czasie antenowym.. W obliczu sytuacji Pani Mariola za cel postawiła sobie wyeliminowanie mnie z TVP2.. Po drodze miały miejsce incydenty, których nie będę przytaczać.. Ze względu na szacunek do osób starszych ode mnie, przemilczę te sensacje.. Po pół roku, usłyszałam, ze "wiadomych przyczyn" musza mnie zdjąć z anteny.. Tego samego dnia wrzuciłam post na fb, ze nie będę się już więcej pojawiać w TVP2.. Następnego dnia zadzwonił TVN :) Nic nie dzieje się bez przyczyny :) Co do dyplomów.. czytam "Ewka, papier nie jest najważniejszy" ?? Kochane EDUKACJA PRZEDE WSZYSTKIM!! wiedza jest niezbędna :) Natomiast nie można powiedzieć, ze tylko papier z AWFu się liczy?? Ja zdobywałam wiedzę w sumie w czterech szkołach sportowych - dwie w Polsce, dwie w Atenach.. do tego kursy poza granicami Polski, konwencje fitness - trener uczy się całe życie :) Co więcej! DOŚWIADCZENIE jest równie ważne?? 8 lat pracy w zawodzie trenera, prowadzenie studia fitness w Atenach przez półtora roku, następnie w Warszawie od 5 lat.. treningi personalne, grupowe.. Wydanie 17 autorskich programów treningowych, pięciu książek.. Magazyn o zdrowym stylu życia.. zbudowanie teamu trenerów i dietetyków, prowadzenie warsztatów w kraju i poza granicami dla dotychczas dziesiątków tysięcy osób :) A najważniejsze ! Udokumentowane efekty z moimi programami treningowymi i dietą online ponad miliona Polek :) Dla niektórych to może mało :) tylko jakie są efekty pracy tych najgłośniej komentujących?"

Chodakowska na Meldiwach Chodakowska na Meldiwach www.instagram.com/chodakowskaewa

Kto ma rację w tym całym sporze?

To co napisała Ewa Chodakowska udowadnia, że Mariola Bojarska-Ferenc ewidentnie ma z nią jakiś problem. Oczywiście pod nim pojawiło się setki komentarzy jej fanek, które trzymają jej stronę i jak zawsze staną za nią murem. Oczywiście wykształcenie jest bardzo ważne w tej dziecinie, ale to samo możemy powiedzieć o doświadczeniu, które zdobywa się latami, a metamorfozy czytelniczek i fanek Ewy świadczą o tym, że jakieś pojęcie na ten temat musi mieć. 

A wy czyją stronę trzymacie? Ewy Chodakowskiej czy Marioli Bojarskiej-Ferenc? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.