Anna Lewandowska wspiera ważną międzynarodową akcję, która dotyczy mam

Anna Lewandowska to młoda mama, która na swoim blogu i Instagramie porusza problemy z którymi zmaga się każda kobieta po urodzeniu dziecka. Jakiś czas temu na swój profil wrzuciła zdjęcie, którym wspiera ważną akcję.
Ania Lewandowska wspiera ważną międzynarodową akcję Ania Lewandowska wspiera ważną międzynarodową akcję www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wspiera ważną akcję, która dotyczy mam

Anna Lewandowska to młoda mama, która na swoim blogu i Instagramie porusza problemy z którymi zmaga się każda kobieta po urodzeniu dziecka. Jakiś czas temu na swój profil wrzuciła zdjęcie, którym wspiera ważną akcję.

Ania Lewandowska z córeczką Klarą Ania Lewandowska z córeczką Klarą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Karmienie piersią

Ania Lewandowska od samego początku podkreślała, że karmienie piersią jest jedną z najważniejszych i najlepszych rzeczy jaką możemy dać dziecku od momentu jego narodzin. Wiele osób zastanawiało się czy Ania tylko tak mówi czy rzeczywiście sama należy do grupy matek karmiących. 

Ania Lewandowska wspiera tydzień karmienia piersią Ania Lewandowska wspiera tydzień karmienia piersią www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska wspiera ważną akcję

'Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami.

Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek. Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale również naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczność... Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ' 

Taki post pojawił się wczoraj pod zdjęciem Ani Lewandowskiej. Tym samym poruszyła ona ważny temat jakim jest karmienie piersią. Spekulacje na temat tego czy Ania karmi piersią zostały rozwiane właśnie przez komentarz pod zdjęciem no i samo zdjęcie, na którym widać jak karmi córeczkę. 

Ania Lewandowska karmi piersią Ania Lewandowska karmi piersią www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ważna akcja

Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią to jedna z ważniejszych akcji, która ma miejsce w roku kalendarzowym. Jest ona niezwykle ważna przede wszystkim, dla kobiet których to dotyczy, ale również dla kobiet, które planują mieć dziecko. Akcja ma na celu uświadomienie przyszłym mamom, że nie ma nic lepszego dla dziecka niż własny pokarm. Oczywiście, są różne sytuacje w życiu i nie zawsze kobieta może karmić piersią. Ania podkreśliła to w swoim poście i mimo wszystko wspiera każdą mamę. 

Wypowiedź Ani z pewnością może być bardzo motywująca dla wszystkich kobiet. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.