Jak o figurę dba Gigi Hadid [7 ZASAD]

Gigi Hadid to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek. Świat mody kocha ją nie tylko za piękną urodę, ale i doskonałą figurę. Okazuje się, że Gigi od dziecka związana jest ze sportem. Oto jakich aktywności powinnaś spróbować, aby wyglądać jak Gigi Hadid.
Gigi Hadid Gigi Hadid Gigi Hadid (www.instagram.com/gigihadid)

1. Siatkówka plażowa wysmukli ciało

Gigi jest fanką sportów zespołowych. Wspólnie z koleżankami chętnie rozgrywa mecze siatkówki plażowej. Okazuje się, że modelka może się pochwalić niezłymi osiągnięciami w tym sporcie. Ze swoją drużyną zdobyła pierwsze miejsce w towarzyskich meczach piłki siatkowej. Gigi w młodości trenowała siatkówkę dzięki której osiągnęła atletyczną sylwetkę.

Tą aktywność traktuje jako ćwiczenia kardio, które doskonale wpływają na przyspieszenie metabolizmu oraz pozbycie się zbędnych kilogramów. Siatkówka to dyscyplina, która poprawia wydolność organizmu, koordynację ruchową i kondycję.

POZNAJ: trening przyspieszający metabolizm

Gigi Hadid Gigi Hadid Gigi Hadid (www.instagram.com/gigihadid)

2. Boks: trening ciała i relaks dla umysłu

Gigi pomimo delikatnej urody i drobnej sylwetki, uwielbia swoje treningi bokserskie. Modelka twierdzi, że to najlepszy trening po intensywnym dniu pracy. Wykonując różnorodne ciosy uwalnia nagromadzoną energię. Co więcej, uważa, że to dokonały sposób, aby wyłączyć umysł i nie myśleć o tym, co jest poza ringiem.

Gigi doskonale wie, że boks świetnie rzeźbi sylwetkę. Dzięki odpowiednio wykonywanym ciosom, pracuje nad wysmukleniem oraz wzmocnieniem mięśni nóg i pośladków. To również idealne ćwiczenie rzeźbiące mięśnie brzucha.

ZOBACZ: jak przygotować formę na lato

Gigi Hadid Gigi Hadid Gigi Hadid (www.instagram.com/gigihadid)

3. Jazda konna wpływa na prawidłową postawę

Gigi od dziecka jeździ konno. Jak wspomina modelka, kiedy rozpoczęła intensywną pracę, bardzo brakowało jej tego brakowało. Okazuje się, że aktywność ta pozwala utrzymać dobrą formę. Podczas godzinnej jazdy można spalić od 300 do nawet 600 kalorii! Najintensywniej pracują mięśnie pośladków, ud i łydek. Co więcej, łydki mają za zadanie przytrzymywanie się konia, dzięki czemu stają się jędrne. Dużą zaletą jest również utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Dzięki temu przestajemy się garbić, co naturalnie robimy w ciągu dnia.

ZOBACZ: 300 brzuszków to program dla zdeterminowanych

Gigi Hadid Gigi Hadid Gigi Hadid (www.instagram.com/gigihadid)

4. Fitness inspirowany baletem to zajęcia dla każdego

Gigi choć nigdy nie uczęszczała na balet, chętnie chodzi na specjalne zajęcia fitness inspirowane baletem. Okazuje się, że sama Natalie Portman przygotowując się do roli w filmie Czarny łabędź, również uczęszczała na te treningi.

Zajęcia te doskonale przyspieszają metabolizm, wzmacniają mięśnie i wysmuklają ciało. Doskonale odstresowują, a wykonywane pozycje są na tyle proste, że każdy może wziąć w nich udział.

POZNAJ: 7 błędów w treningu na mięśnie brzucha

Gigi Hadid Gigi Hadid Gigi Hadid (www.instagram.com/gigihadid)

5. Trening kardio przyspieszy metabolizm

Jak twierdzi Gigi, ćwiczenia kardio pozwalają jej utrzymać ciało w dobrej kondycji. W ramach treningu uwielbia skakać na skakance oraz biegać. Chcąc utrzymać niski poziom tkanki tłuszczowej, Gigi ćwiczy przez około 40 minut, minimum dwa razy w tygodniu. Co więcej, trening kardio ma dobroczynny wpływ na serce. Dzięki regularnym ćwiczeniom, mięsień sercowy pracuje lepiej i wydolniej. Również praca układu krążenia ulega poprawie. Zostaje przywrócona przepustowość żył, dzięki czemu chroni przed takimi chorobami, jak: miażdżyca, nadciśnienie, nadwaga czy otyłość.

ZOBACZ: najseksowniejsze ciała show-biznesu

Gigi Hadid Gigi Hadid Gigi Hadid (www.instagram.com/gigihadid)

6. Trening personalny dopasowany do indywidualnych potrzeb

Gigi, chętnie korzysta z wiedzy i doświadczenia trenerów personalnych. Już od lat ćwiczy pod okiem Rob Piela. Ten profesjonalny trener doskonale wie, jak zadbać o ciało modelki. Podczas treningów wykonują intensywną rozgrzewkę, podczas której Gigi jest w stanie spalić nawet 300 kalorii. Następnie wykonują ćwiczenia wzmacniające mięśnie całego ciała. Gigi najchętniej wykonuje te na mięśnie brzucha.

Dzięki wsparciu Roba, Gigi nie musi obawiać się o technikę wykonywanych ćwiczeń czy powstanie kontuzji. Trener odpowiednio dobiera zestaw ćwiczeń, dostosowany do potrzeb modelki.

ZOBACZ: ruch naprawdę odmładza

Gigi Hadid Gigi Hadid Gigi Hadid (www.instagram.com/gigihadid)

7. Regularny trening to droga do pięknej sylwetki

Zdaniem Gigi nie ważne jaką formę aktywności wykonujesz, musisz być konsekwentna. Regularny trening jest niezbędny, jeżeli chcesz się cieszyć doskonałą figurą. Modelka podkreśla, że od dziecka stale ćwiczy, dzięki czemu dziś nie szuka usprawiedliwienia, by nie wykonać treningu. Dla Gigi żadne wymówki nie istnieją.

ZOBACZ: 20 sposobów na seksowne pośladki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.