medale

Więcej o:

medale

• Kapitalny wyścig Polek! Ogromna szansa na sensacyjny medal

prowadzenie w generalce. Polskie żeglarki wygrały kolejny wyścig. Medal coraz bliżej W piątek 30 lipca miały miejsce dwa kolejne wyścigi. W pierwszym polskie żeglarki spisały się słabo – zajęły dopiero 13. miejsce. Mógł to być powód do niepokoju, ale jako że ten wynik był ich najgorszym, to nie liczył

• Novak Djoković ma dość! Serb zrezygnował z walki o medal

się jasne, że Djoković z Tokio wyjedzie bez medalu. W półfinale olimpijskiego turnieju przegrał z Aleksandrem Zverevem, a w meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się Pablo Carreno-Busta. Djoković był tak sfrustrowany przebiegiem wydarzeń na korcie w spotkaniu o brąz, że jedną rakietę wyrzucił w

• Klasyfikacja medalowa po pierwszym medalu dla Polski. Które mamy miejsce?

rywalizacji reprezentacji Polski udało się sięgnąć po pierwszy medal.  Igrzyska olimpijskie w Tokio. Japonia pozostaje liderem. Chiny wyprzedzają Stany Zjednoczone W środę 28 lipca sportowcy rywalizowali o medale w takich konkurencjach jak boks, judo, kajakarstwo górskie, wioślarstwo, piłka nożna

• Kapitalny występ Katarzyny Wasick! Ostatnia szansa na medal Polski

Czas Wasick to 24.27 s. To piąty wynik półfinałów. Piąte miejsce zajęła także w eliminacjach. Wtedy jednak popłynęła o 0,04 s wolniej. - Jestem bardzo zadowolona. Jest to finał olimpijski. Jutro każdy w finale będzie walczył o medal. Cieszę się, że mam taką szansę - powiedziała Wasick po półfinale

• Nowy rekord świata! Dramatyczna walka Polaków o medal. 0,3 sekundy

Mamy pierwszy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio! Po srebro w wyścigu czwórki podwójnej kobiet sięgnęły Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann. Zanim jednak Polki zachwyciły w stolicy Japonii, mieliśmy trzy inne szanse na medale. Wszystkie niestety

• Dramat Piotra Myszki! Polak już płynął po medal. Nagle dyskwalifikacja!

Myszka o medal igrzysk otarł się pięć lat temu w Rio de Janeiro. W ostatnim wyścigu stracił trzecie miejsce. Wtedy do szczęścia zabrakło mu jednej pozycji wyżej w wyścigu medalowym. Wówczas wyprzedził go Francuz Pierre Le Coq. - Rio już dawno za mną. Teraz jest kolejna okazja. Dam z siebie

• Julia Kowalczyk przegrała i straciła szansę na medal igrzysk olimpijskich

Rywalizację na igrzyskach Polka rozpoczęła od 1/16 finału zmagań w judo , gdzie mierzyła się z reprezentantką Węgier Hedvig Karakas. Już po dwóch minutach walki Kowalczyk otrzymała Waza-ari, dzięki czemu zdołała wywalczyć awans do kolejnej rundy. Porażka Kowalczyk, ale była szansa na medal W 1/8