Te aplikacje sprawią, że zapragniesz być eko!

Szukasz sposobu, by zmienić swoje życie na lepsze? Teraz masz szansę dokonać w tego sposób naturalny i niezwykle prosty. Te eko aplikacje zachwycą Cię swoją funkcjonalnością!
Zobacz wideo

Ekologiczne aplikacje - co to? 

Twórcy aplikacji mobilnych wprowadzili już w życie naprawdę wiele pomysłów. Tym razem poszli o krok dalej i odpowiedzieli na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne aplikacje. Co to takiego? 

To niezwykle praktyczne i funkcjonalne narzędzia, które mogą w bardzo prosty sposób ułatwić życie. Aplikacje pomogą w segregacji śmieci, znalezieniu sklepów ze zdrową żywnością, a także ułatwią zrobienie przemyślanych zakupów. Korzysta z nich coraz więcej użytkowników, którzy chwalą sobie łatwy dostęp, funkcjonalny interfejs oraz przede wszystkim - zbawienny wpływ na środowisko!

Najciekawszą z nich może być Foodsie, czyli aplikacja, która umożliwia zakup jedzenia z pobliskich restauracji nawet o 70% taniej. Jak to możliwe? Oferowane produkty zostają przecenione, ponieważ nie zostały wykorzystane konkretnego dnia. Aplikacja przeciwdziała marnowaniu jedzenia i wspiera planetę! 

Martwisz się, że spożywane przez Ciebie jedzenie było wcześniej testowane na zwierzętach? Poznaj GoodGuide Scanner - to aplikacja, która sprawdza, czy w jedzeniu znajdują się szkodliwe substancje. Jest prosta w użyciu i niezwykle pomocna. 

A może jesteś wegetarianką? Znajdź pobliskie, ekologiczne sklepy, dzięki GreenLove. To mobilny przewodnik po miejscach ze zdrową żywnością. Najważniejsze: jest aktualizowany, co pozwoli Ci szybko i sprawnie dotrzeć do zupełnie nowych lokalizacji!

Zapominasz wyrzucać śmieci na czas? W tym może pomóc Ci aplikacja Eco Harmonogram. Jej zadaniem jest właśnie przypominanie o oczyszczeniu mieszkania z odpadków. Wszystko działa tutaj sprawnie, a przychodzące powiadomienia ułatwią Ci stworzenie praktycznego kalendarza.

Ekologiczne aplikacje mobilne to niezwykłe ułatwienie dla codziennych czynności. Korzystając z nich, stawiamy na naturę i jej dobro. Wystarczy, że zainstalujesz je na swoim telefonie i zaczniesz z nich korzystać, a świat od razu Ci się odwdzięczy.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.