Sportowa kolekcja marki Moschino - sneakersy, bluzy i sukienki dresowe

Moschino to marka znana na całym świecie. Specjalnie dla was, przygotowaliśmy przegląd ubrań sportowych, które założycie także na co dzień. Zobaczcie modne bluzy, sukienki dresowe i sneakersy!

Bluzy Moschino

Marka Moschino została założona w 1983 roku przez Franco Moschino. Włoski projektant od początku wykazywał ekscentryczne podejście do mody. Zamiast sztywno trzymać się reguł i tworzyć kolekcje zgodne z najnowszymi trendami, traktował modę w kategoriach zabawy. Jego ekstrawaganckie pomysły szybko zyskały popularność, czyniąc Moschino marką rozpoznawaną na całym świecie.

Kolaż / Bluzy MoschinoKolaż / Bluzy Moschino Materiały partnerów

Sukienki sportowe Moschino

Franco Moschino od zawsze wykazywał się niebywałą fantazją przy tworzeniu swoich kolekcji. Jego ubrania charakteryzowały się zdecydowanymi kolorami, oryginalnymi nadrukami i wyszukanymi połączeniami. Projektant bawił się modą, stale eksperymentując z fasonami i materiałami. Jego kolekcje często zawierały w sobie elementy kiczu (cekiny, obrazki kotów i psów, naszywane serca), które tylko dodawały charakteru jego stylizacjom.

Kolaż / Sukienki MoschinoKolaż / Sukienki Moschino Materiały partnerów

Sneakersy Moschino

Moschino to znana i ceniona marka, popularna na całym świecie. Jej kolekcje są cenione za swoją oryginalność i ekstrawagancję, wśród wszystkich fanów mody. Moschino należy do marek premium, dlatego ubrania tej firmy potrafią osiągać wysokie ceny. Specjalnie dla was znaleźliśmy jednak przecenione buty sportowe, na których oszczędzicie nawet 400zł.

Kolaż / Sneakersy MoschinoKolaż / Sneakersy Moschino Materiały partnerów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.