Campus, Superstar, Gazelle - 3 kultowe modele butów Adidas w promocji!

Szukasz modnych i stylowych sneakersów do chodzenia na co dzień? Zobacz buty z lifestylowej linii Adidas!

Adidas Campus

Adidas Campus to klasyka gatunku. Pierwszy model tych butów powstał w 1972 roku i początkowo nosił nazwę Tourament. Dedykowany był on koszykarzom, lecz popularny stał się dopiero jako element mody ulicznej. Współcześnie buty Adidas Campus również cieszą się dobrą sławą. Ten kultowy już model uwielbiany jest przez wszystkich miłośników mody streetwear. Pomimo niezmiennej od lat stylistyki, Adidas Campus doskonale współgrają z każdym casualowym zestawem, świetnie odnajdując się wśród najnowszych trendów. Teraz dostaniesz je nawet o 30% taniej!

Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl /Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl / Materiały partnerów

Adidas Superstar

Adidas Superstar to buty, który cenią sobie wszyscy miłośnicy miejskiego stylu. Model ten już na stałe wszedł do kanonu mody streetowej, osiągając miano najbardziej kultowego obuwia wszech czasów. Najczęściej kupowane Superstary to te w kolorze białym lub czarnym, lecz w ofercie marki znajdziemy modele o najróżniejszych barwach. Choć buty te różnią się czasem także wykończeniem (fasony zamszowe lub wykonane z przewiewnej siateczki) to ponadczasowy design Adidas Superstar pozostaje niezmienny. Teraz niektóre modele kupisz nawet o 130 złotych taniej - sprawdź!

Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl /Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl / Materiały partnerów

Adidas Gazelle

Adidas Gazelle to model, który powstał ponad 50 lat temu. Stworzony z myślą o sportowcach, szybko przeniknął także do świata mody. W latach 80. przestał być klasyfikowany jako obuwie treningowe i stał się częścią lifestylu. Współcześnie buty Gazelle są jednym z najbardziej popularnych modeli marki Adidas. To kultowe obuwie powróciło do nas w wielkim stylu, stając się niezwykle pożądanym trendem. Sneakersy Adidas Gazelle to znakomity wybór dla wszystkich, którzy kochają klasykę.

Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl, autor: brak informacji / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl, autor: brak informacji / Materiały partnerów 

Zobacz także inne modele butów Adidas!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.