Mariah Carey zmniejszyła żołądek. Czy dopadł ją teraz efekt jo-jo?

Mariah Carey jakiś czas temu zmniejszyła sobie żołądek i bardzo schudła. Czy piosenkarka nadal może pochwalić się szczupłą sylwetką, czy może dopadł ją efekt jo-jo? Sprawdzamy!

Mariah Carey zmniejszyła żołądek 

Mamy grudzień, a więc czas na świąteczne piosenki. Kultowe już "All i want for Christmas" rozbrzmiewa z pewnością w niejednych głośnikach. Sprawdzamy co słychać u autorki piosenki - Mariah Carey. 

Jakiś czas temu gwiazda poddała się operacji zmniejszenia żołądka o 15 procent. Gwiazda dzięki tej metodzie, a także diecie, na którą musiała się zdecydować po zabiegu bardzo schudła. Fani byli zachwyceni jej nowym wyglądem, tym bardziej, że podczas całej swojej kariery piosenkarka miała duże skoki wagi. Zaczynała jako szczuplutka dziewczyna, ale był też czas kiedy ważyła naprawdę dużo więcej. 

 

Niestety nie zabrakło też graficznych wpadek z Mariah Carey w roli głównej. Nawet pod najnowszymi zdjęciami możemy przeczytać komentarze, w których fani zarzucają jej Photoshopa. 

 

A jak wygląda na najnowszych nagraniach? 

Czy Mariah Carey znowu przytyła? 

Bardzo ciężko jest utrzymać efekt szczupłej sylwetki, kiedy zgubiło się nawet kilkadziesiąt kilogramów. Udało się to naszej polskiej gwieździe Karolinie Szostak. Czy Mariah Carey też ma to szczęście? 

Na najnowszych wideo widać, że gwiazda... jest jakby okrąglejsza. Oczywiście, nie wygląda tak jak w najgorszym momencie swojej kariery, ale z pewnością nie wygląda też tak jak na zdjęciach, które widzimy wyżej. 

 
 

Myślicie, że Mariah Carey dopadł efekt jo-jo czy może wybiera niekorzystne dla siebie stylizacje?

Blogerka schudła i stała się fit celebrytką. Przez rok ukrywała, że znowu przytyła

Iskra Lawrence nazywana jest Gigi Hadid w wersji XXL. Słusznie?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.