Sara Boruc wydaje singiel "W końcu!!!! Najbardziej wyczekiwana muza" - komentują fani. Będzie hit?

Sara Boruc to żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Artura Boruca. Na co dzień prowadzi swoją firmę z biżuterią, ale już wkrótce może osiągnąć kolejny wielki sukces. Jeszcze w tym miesiącu usłyszymy jej pierwszy singiel.

Sara Boruc jest żoną Artura Boruca 

Artur Boruc jest jednym z tych piłkarzy, którzy przez wiele lat byli podporą naszej kadry narodowej. W zeszłym roku zakończył swoją karierę w Reprezentacji, ale nadal możemy go oglądać w lidze angielskiej. Sara od zawsze bardzo wspiera swojego męża, ale już za kilka dni może się okazać, że to ona stanie się większą gwiazdą w tym związku. 

Seksowna Sara Boruc na wakacjach z Arturem. Takiej formy gwiazda nie miała jeszcze nigdy

 

Boruc to kobieta sukcesu 

Do tej pory Sara Boruc prowadziła firmę Sin By Mannei wspólnie z siostrami. Ich biżuteria jest pożądana nie tylko przez inne żony i partnerki piłkarzy, ale również kobiety na całym świecie. Sin By Mannei nosi Ania Lewandowska, Ania Peszko, Marina Łuczenko-Szczęsna, ale również Jessica Alba, znana hollywodzka aktorka. 

Te gwiazdy zdążyły już z formą do lata. Ranking 10 najlepszych brzuchów w polskim show-biznesie

Pierwszy singiel Sary Boruc 

Żona Artura Boruca od dłuższego czasu zapowiada swoją karierę muzyczną. Jej fani w końcu nie będą musieli dłużej czekać, bo pierwszy singiel pojawi się już za kilka dni. Zapytana o to, czy chce podbić międzynarodowy rynek muzyczny odpowiedziała tak: 

Nie (śmiech). Ja to totalnie traktuję na luzie. To jest jakieś takie moje małe marzenie, które teraz mogę spełnić.

Już 14 czerwca do sieci trafi pierwszy singiel Sary Boruc. Na Instagramie gwiazda pokazała okładkę swojej swojej płyty i zdradziła swój pseudonim artystyczny, który pochodzi od jej nazwiska czyli Mannei. Widzimy na niej bardzo naturalną, wręcz nostalgiczną Sarę. Fani są zachwyceni i nie mogą się doczekać nadchodzącej premiery. 

Sara Boruc pokazała zdjęcie w skąpym bikini. 'Ogień' - skomentowała Ania Lewandowska

 
Super!!!nie mogę się doczekać by cię usłyszeć!!! Noo i piękna okładka!
 

Przypomnijmy, że w tym samym dniu, w którym Sara chce pokazać światu swój pierwszy singiel rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Przypadek

Sara Boruc: 'Staram się ćwiczyć codziennie, ale nigdy na siłowni'

Sport.pl z Juraty. Rozmawiamy z Mają Mocydlarz, partnerką Bartosza Bereszyńskiego [DRUGA POŁOWA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.