Kolekcja stylowych butów od Kendall i Kylie Jenner. Wiemy, gdzie je kupicie

Siostry Jenner po sukcesie kolekcji ich ubrań, postanowiły wypuścić też linię zaprojektowanych przez siebie butów. Znajdziemy w niej między innymi seksowne, długie kozaki, efektowne szpilki i botki idealne na jesień. Zobaczcie, gdzie możecie je kupić!

Rockowe botki

Kendall Jenner botki w rockowym stylu nosi od wielu lat - do rurek, skórzanych spódnic, czy sukienek. Nawet latem są one często elementem jej stylizacji. Dodają charakteru całość, a przy tym są niezwykle wygodne. Właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć w kolekcji sióstr Jenner!

materiały partnera

Długie kozaki i botki na szpilce

Kendall nie wyobraża sobie swojej szafy bez botków, zaś Kylie bez długich, obcisłych kozaków i botków na cienkiej szpilce. Zakłada je do oversizowych koszul i bluz, klasycznych jeansów, czy seksownych, obcisłych sukienek. 

materiały partnera

Seksowne szpilki

Zarówno Kendall, jak i Kylie uwielbiają seksowne, kobiece szpilki. W ich kolekcji możemy znaleźć dużo modeli w klasycznych kolorach - beżach i czerni, które uwielbia i często nosi ich starsza siostra Kim Kardashian. Modele proponowane przez siostry Jenner są efektowne, więc świetnie będą wyglądać nawet w połączeniu z prostymi jeansowymi rurkami i białym t-shirtem.

materiały partnera

Copyright © Agora SA