Blogerka ujawnia całą prawdę o dużych pośladkach na Instagramie. "Wszyscy oszukują!"

Anna Victoria to jedna z najpopularniejszych trenerek i blogerek fitness w sieci. Gwiazda może pochwalić się boską sylwetką, ale teraz zwraca uwagę na to, jak kobiety oszukują na Instagramie. Jest bardzo źle?
Popularna fit blogerka Popularna fit blogerka www.instagram.com/annavictoria

Popularna fit blogerka

W sieci Anna Victoria ma już prawie półtora miliona fanów. Gwiazda Instagrama uwielbiana jest przez swoje fanki nie tylko za boskie ciało, ale również plany treningowe, które regularnie publikuje na swoim profilu. 

Anna ma bardzo fit sylwetkę Anna ma bardzo fit sylwetkę www.instagram.com/annavictoria

Anna ma bardzo fit sylwetkę

Jako trenerka i blogerka fitness może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Krągłe, jędrne pośladki i umięśniony brzuchy to jej wielkie atuty, którymi chętnie chwali się na Instagramie. 

Cała prawda o pośladkach Cała prawda o pośladkach www.instagram.com/annavictoria

Cała prawda o pośladkach

Anna niedawno na swoim profilu opublikowała zdjęcie, którym chciała zwrócić uwagę na to, jak kobiety potrafią oszukiwać w sieci. Wystarczy inne ułożenie ciała, żeby nasz brzuch wydawał się szczuplejszy, a pośladki znacznie większe. 

Kobiety oszukują w sieci Kobiety oszukują w sieci www.instagram.com/annavictoria

Kobiety oszukują w sieci

Zobaczcie sami, jak dobrze przybrana poza może zmienić wygląd naszego ciała. Czasami nie potrzeba naprawdę wiele (nie trzeba nawet trenować), żeby w sieci stworzyć zupełnie inny obraz siebie. 

Anna Victoria odnosi się do swojego zdjęcia Anna Victoria odnosi się do swojego zdjęcia www.instagram.com/annavictoria

Anna Victoria odnosi się do swojego zdjęcia

Pod zdjęciem Anna Victoria zwróciła uwagę na to, że ona również uwielbia pozować i wyginać się do zdjęć, ale to nie jest jej naturalne oblicze i ona zdaje sobie z tego sprawę. Niestety na niektórych profilach na Instagramie kobiety za wszelką cenę próbują udowodnić, że ogromne pośladki są naturalne, a wąska talia to zasługa ćwiczeń. 

Anna Victoria jest szczera Anna Victoria jest szczera www.instagram.com/annavictoria

Blogerka jest szczera

To jedna z tych blogerek, która nie boi się krytyki ze strony swoich fanów, a wręcz jest na nią gotowa. Znamy już takie przypadki w sieci (jak chociażby nasza polska Deynn), które na zdjęciach na Instagramie wyglądały zupełnie inaczej niż w rzeczywistości, ale niestety Deynn szła w zaparte, że tak, jak wygląda w sieci, tak też wygląda naprawdę. Anna Victoria w przeciwieństwie do naszej gwiazdy woli otwarcie pokazać, jak jest i jeszcze się pod tym podpisać. Brawo! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.