Ania Wendzikowska uwielbia odsłaniać ciało na Instagramie, ale zobaczcie tylko, jak wygląda jej siostra. Ona to ma figurę

To, że Ania Wendzikowska uwielbia pozować w bikini to już wiemy. Dziennikarka ma siostrę Malwinę, która również pracuje w show-biznesie i tak jak ona uwielbia pokazywać swoją szczupłą sylwetkę na Instagramie. Która wygląda lepiej?
Malwina Wendzikowska jest stylistką Malwina Wendzikowska jest stylistką www.instagram.com/malwinawedzikowska

Malwina Wendzikowska jest stylistką

Malwina Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych polskich stylistek i kostiumografów. Gwiazda pracowała przy takich produkcjach jak "Top Model", "Kocham Cię Polsko", czy "The Voice of Poland". Mimo tego, że zazwyczaj stoi ona po drugiej stronie ekranu, to coraz częściej widzimy ją na czerwonych dywanach i imprezach branżowych. 

Stylistka otrzymała prestiżową nagrodę Stylistka otrzymała prestiżową nagrodę www.instagram.com/malwinawedzikowska

Stylistka otrzymała prestiżową nagrodę

W zeszłym roku wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem prawie wszystkich reklam "Allegro". Mało kto wie, że jedna z nich ( z czerwoną sukienką, która była totalnym hitem w sieci", dała Wendzikowskiej jedną z ważniejszych nagród w jej życiu, a mianowicie wyróżnienie Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR

Malwina to siostra Ani Malwina to siostra Ani www.instagram.com/malwinawedzikowska

Malwina to siostra Ani

Do niedawna mało kto wiedział, że dziennikarka Ania Wendzikowska i Malwina to siostry. Obie są piękne i spełniają się zawodowo. Obie również uwielbiają odsłaniać swoje szczupłe ciała w swoich social mediach. 

Rajskie wakacje na Zanzibarze Rajskie wakacje na Zanzibarze www.instagram.com/michalpirog

Rajskie wakacje na Zanzibarze

Tej zimy Malwina postanowiła opuścić zimną Polskę i z Michałem Pirógiem wybrała się na rajskie wakacje na Zanzibar. Oczywiście nie mogło zabraknąć relacji z tego wyjazdu. Zobaczcie tylko, jak stylistka prezentuje się w kostiumie kąpielowym. 

'Postanowiłam zostać fitness blogerką' - napisała Malwina 'Postanowiłam zostać fitness blogerką' - napisała Malwina www.instagram.com/malwinawedzikowska

"Postanowiłam zostać fitness blogerką" - napisała Malwina

Oczywiście, to że Wendzikowska chce zostać fitness blogerką jest żartem, ale z drugiej strony miała by do tego niezłe predyspozycje. Stylistka może pochwalić się szczupłym ciałem i płaskim brzuchem. 

Malwina bardzo dba o swoją sylwetkę Malwina bardzo dba o swoją sylwetkę www.instagram.com/malwinawedzikowska

Malwina bardzo dba o swoją sylwetkę

W jednym  z wywiadów gwiazda zdradziła, że zdrowa dieta i aktywność fizyczna jest jej sposobem na życie, a nie chwilą modą. Swego czasu Wendzikowska była nawet na turnusie u Dr Dąbrowskiej, a na co dzień jest również zapaloną joginką. 

Jej kariera nabrała tempa Jej kariera nabrała tempa www.instagram.com/malwinawedzikowska

Jej kariera nabrała tempa

Tak jak wcześniej wspominaliśmy Malwina Wendzikowska zazwyczaj stoi po drugiej stronie aparatu tj. stylizuje modelki i gwiazdy do sesji czy programów telewizyjnych. Od niedawna jednak sama jest ona gwiazdą jednego z takiego show, który prowadzi Karolina Gilon. Chodzi o program w TTV "Druga twarz"

Czy zostanie gwiazdą? Czy zostanie gwiazdą? www.instagram.com/malwinawedzikowska

Zostanie gwiazdą?

Patrząc na to, jak szybko rozwija się jej kariera zawodowa możemy stwierdzić, że już wkrótce sama będzie gwiazdą. A może jak znudzi jej się już stylizowanie to zostanie fit blogerką? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.