Olivier Janiak pokazał swoją i Karoliny Malinowskiej metamorfozę. Teraz para wygląda kompletnie inaczej

Karolina Malinowska i Olivier Janiak to jedna z najbardziej stylowych par w naszym show-biznesie. Niestety nie zawsze tak było. Prezenter telewizyjny ostatnio pochwalił się swoim starym zdjęciem z żoną, a fani porównują go do Enrique Iglesiasa. Bardzo się zmienili?
Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwem Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwem www.instagram.com/karolamalina

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwem

Olivier Janiak i Karolina Malinowska są małżeństwem od 2003 roku. Od tego czasu para uważana jest za jedną z najbardziej zgranych i najbardziej stylowych w Polsce. 

Para ma trzech synów Para ma trzech synów www.instagram.com/karolamalina

Para ma trzech synów

Karolina i Olivier są rodzicami trzech synów: Christiana, Juliana i Fryderyka. Niedawno cała rodzina wystąpiła wspólnie w reklamie jednej z sieci komórkowych. 

Karolina Malinowska przez wiele lat była modelką Karolina Malinowska przez wiele lat była modelką www.instagram.com/karolamalina

Karolina Malinowska przez wiele lat była modelką

Niektórzy nie wiedzą, że Karolina przez wiele lat była jedną z naszych najlepszych modelek. Gwiazda chodziła na wybiegach nie tylko w Polsce, ale również za granicą. 

Janiak to znany prezenter TV Janiak to znany prezenter TV www.instagram.com/olivierjaniak

Janiak to znany prezenter TV

Od wielu lat Olivier jest prowadzącym programu "Co za tydzień", emitowanym na antenie TVN. Oprócz tego często angażowany jest również, jako prowadzący gale czy różne wydarzenia kulturalne. 

Prezentera wzięło na wspomnienia Prezentera wzięło na wspomnienia www.instagram.com/olivierjaniak

Prezentera wzięło na wspomnienia

Kilka dni temu Olivier postanowił zrobić prezent swoim fanom w postaci starego zdjęcia jego i Karoliny Malinowskiej. Trzeba przyznać, że i on i ona teraz wyglądają zupełnie inaczej. Fani nie kryją zachwytu nad zdjęciem: 

Zdecydowanie moja ulubiona para "show-biznesu"-piszą. 
Niektórzy porównują go do znanego piosenkarza Niektórzy porównują go do znanego piosenkarza www.instagram.com/olivierjaniak

Niektórzy porównują Oliviera do znanego piosenkarza

Pod fotką pojawiły się także komentarze, w których fani porównują Oliviera Janiaka do Enrique Iglesiasa

W pierwszej chwili myślałam, że Malina i Enrique Iglesias - komentują.

Choć prezenter już tak nie wygląda, to na starym zdjęciu jakieś podobieństwo do znanego piosenkarza jest dostrzegalne. A wy je widzicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.