Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w bikini, a fani: "zmień grafika, bo słabo ci te zdjęcia photoshopem obrabia"

Po pracy nad programem "Iron Majdan" i ostatnim występie podczas prezentacji ramówki TVN - najbardziej gorąca para show biznesu - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan postanowili odpocząć z rodziną i zabrali synów Małgosi do Tajlandii. Zdjęcie Małgosi w bikini znowu wywołało kontrowersje.
Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek

Fani znów oburzeni

Kolejne zdjęcie na Instagramie, kolejne kontrowersje. Fani Małgosi prowadzą ożywioną dyskusję pod zdjęciem gwiazdy w bikini, które ma dziwnie wybielone tło, tak, że kontury ciała również są zamazane. 

Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek

Czy gwiazda pokazała za dużo?

Fani zwrócili uwagę na piękne, pastelowe bikini z ozdobą przy dekolcie. Nie bez komentarza przeszedł jednak fakt, że Małgosia znowu pokazała ciało, co - dla wielu obserwujących ją pań - jest nie do przyjęcia. Poniżej ich komentarze:

Piękna kobieta to nie ulega wątpliwości, lecz nie zmienia to faktu, że osoba ucząca inne jak być 'damą' nie powinna wstawiać takich zdjęć do sieci.. Dziwię się, stacja na to pozwala Pani Małgosia od jakiegoś czasu zmieniła styl i nie pasuje do takiego formatu.. Kreacja odsłaniająca pupę na pewno byłaby skrytykowana przez 'mentorki' programu dlatego zastanawia mnie czemu Pani Gosia jest tam prowadzącą kiedy bardziej nadaje się na uczestniczkę.. Mimo całej sympatii uważam, że powinno się albo prowadzić taki program i trzymać się takich reguł w życiu lub po prostu zrezygnować..
Ja wiem, że ciało sprzedaje się najlepiej, ale Pani nie musi tego robić:) zwłaszcza, że macie głowę na karku i całkiem dobrze Wam się powodzi :) pozdrawiam Pani Gosiu, proszę nie brać tych słów jako hejtu. Pięknego dnia i wypoczywajcie
Czy Rozenek retuszuje zdjęcia? Czy Rozenek retuszuje zdjęcia? www.instagram.com/m_rozenek

Korzysta z retuszu?

Nie bez komentarza przeszło też dziwne tło zdjęcia. Czy zabieg zamazania tła miał na celu poprawienie sylwetki? Oceńcie sami. 

Rozenek ćwiczy nawet na wakacjach Rozenek ćwiczy nawet na wakacjach www.instagram.com/m_rozenek

Sexy na siłowni

Małgorzata często pokazuje zdjęcia z siłowni, czym zachęca swoje fanki do regularnych treningów. Niestety przy takich zdjęciach też pojawiają się komentarze, że prezentuje zbyt odważny dekolt. 

Rozenek biegnie na bieżni Rozenek biegnie na bieżni www.instagram.com/m_rozenek

Tutaj też był retusz?

Małgosia często jest posądzana o retuszowanie zdjęć. Niedawno pisaliśmy o tym, jakie komentarze były pod zdjęciem gwiazdy na bieżni. 

Tutaj dowodem retuszu ma być wygięta rama lustra.

Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram

Mały Majdan w drodze?

Często w komentarzach pojawia się także opinia, że Małgosia chce nam coś przekazać. Mianowicie to, że spodziewa się dziecka. Fani widzą rosnący brzuszek!

m_rozenek czy Pani ma stan błogosławiony? ?? Super Pani wygląda
Więcej o:
Copyright © Agora SA