Natalia Kaczmarek

Więcej o:

• Tyle Natalia Kaczmarek zarobi za srebro mistrzostw świata. Pokaźna suma

Natalia Kaczmarek w środę 23 sierpnia zajęła drugie miejsce w finałowym biegu na 400 metrów podczas mistrzostw świata w Budapeszcie. Polka uzyskała czas 49,57 s, a więc jedynie 0,09 s od jej rekordu życiowego. Pierwsze miejsce uzyskała Marileidy Paulino z Dominikany, a podium uzupełniła Sada

• Niezły bieg Natalii Kaczmarek. "Jest mi trochę przykro"

- Nie stawiajmy poprzeczki za wysoko. Ona ma się tu rozruszać, rozkręcić - mówił w trakcie transmisji w TVP Sport Przemysław Babiarz. Tonował oczekiwania wobec startu Natalii Kaczmarek, najszybszej Polki na jedno okrążenie. We wtorkowym, piątym biegu eliminacyjnym Polka zajęła drugie miejsce

• Zaskakujące wieści o Natalii Kaczmarek

Znów usłyszeliśmy o Natalii Kaczmarek! Jej nazwisko jest dziś odmieniane przez wszystkie przypadki. Polka znakomicie pobiegła w biegu na 400 metrów na MŚ w Budapeszcie i została wicemistrzynią świata. Lekkoatletka osiągnęła czas 49,57 s i zapisała się na kartach historii.  Lepsza

• Natalia Kaczmarek kapitalnie zaczyna sezon. Drugi wynik w Polsce

Tylko jedna osoba pobiegła szybciej w tym roku dystans 400 metrów w hali. Była to również Polka - Anna Kiełbasińska. Świetna forma Polek Polskie lekkoatletki zdają się być w tym roku w niesamowitej formie. Natalia Kaczmarek podczas zawodów w Metz pokonała dystans 400 metrów w czasie 51,58

• Genialny bieg Natalii Kaczmarek. Najlepszy wynik od 45 lat

50,16 sekundy - to od wtorku życiowy rekord Natalii Kaczmarek w biegu na 400 metrów. Co więcej, to najlepszy bieg polskiej zawodniczki na tym dystansie od 45 lat! W 1977 roku lepszy rezultat osiągnęła jedynie legendarna Irena Szewińska, która uzyskała 49,28 sekundy. Kaczmarek ten znakomity wynik