Suplementacja u osób aktywnych, czyli jak się wspomagać, żeby mieć rezultaty

Regularne treningi to nie lada wyzwanie dla pracy całego organizmu. Ciało potrzebuje naturalnego wsparcia, dlatego warto zadbać o jego prawidłowy rozwój i pielęgnację. Dzięki odpowiednio dobranym suplementom diety, aktywny człowiek może funkcjonować jeszcze lepiej!

Odżywki białkowe dla wymagających

Odżywki proteinowe są świetnym uzupełnieniem diety każdego sportowca. Intensywny wysiłek i regularne treningi potrafią dać nieźle w kość, dlatego tak ważne jest prawidłowe uzupełnianie witamin. Organizm odwdzięczy się lepszą formą i siłą do dalszego podejmowania wyzwań.

Suplementy dzielą się na te, które przyjmowane są przed treningiem, w jego trakcie lub tuż po. Różnią się one przede wszystkim składem i zastosowaniem. Każdy, kto systematycznie korzysta z siłowni, wie, jak je od siebie rozróżnić i jak przygotować harmonogram ich przyjmowania.

Regularność w przyjmowaniu suplementacji jest bardzo ważna. Większość preparatów działa długoterminowo, dlatego także ważne jest ich skrupulatne i przemyślane przyjmowanie. Preparaty typu spalacz tkanki tłuszczowej należy przyjmować przez dłuższy czas, by efekty były w ogóle jakkolwiek zauważalne. Także i ostrożność jest ważna w przypadku suplementacji. Pomimo tego, że suplementy diety są popularne i ogólnodostępne, to nie znaczy, że wszystkie są uniwersalne i każdy może je stosować. 

Większość sportowców zdaje sobie z tego wszystkiego doskonale sprawę.Nie każdy jednak wie, że Allegro ma w swojej ofercie ponad tysiące produktów w atrakcyjnych cenach. Sprawdzone propozycje cieszą się uznaniem trenerów i amatorów sportów wyczynowych. Każdy wybrany suplement lub witaminy można zamówić z opcją usługi Smart. Jest to prosta i niezwykle dogodna opcja, która znacznie przyspiesza i uatrakcyjnia zakupy. Tysiące suplementów w okazyjnych cenach sprawią, że treningi staną się jeszcze przyjemniejsze.

Witaminy i minerały dla sportowców

Osoby, które intensywnie i wyczynowo uprawiają sporty, doskonale wiedzą o tym, jak ważne w ich codziennym funkcjonowaniu są właśnie witaminy i minerały. Dzięki nim ich ciało może się szybko zregenerować i zdobyć siłę do dalszej, wytężonej pracy.

Allegro oferuje ponad 10 tysięcy propozycji, które doceniane są przez sportowców specjalizujących się w wielu dziedzinach. Dobrze znane i cenione na rynku produktu, dostępne są tutaj od ręki, w przystępnych cenach i z szybką wysyłką. Wybierając darmową usługę Smart w polu dostawa, kupujący może cieszyć się zamówionym produktem już w przeciągu kilku dni roboczych, z dowozem do wyznaczonego punktu odbioru na mapie miasta.

Suplementy bogate w witaminy i minerały to także nieocenione źródło magnezu, żelaza, witaminy C lub D3. Każdy z aktywnych wie, jak ważna jest regularna suplementacja tych składników.

Kreatyna - rodzaje i dawkowanie

Już od lat 90. XX wieku kreatyna wykorzystywana była jako suplement diety, służący przede wszystkim do naturalnego polepszenia wyników sportowych i budowania beztłuszczowej masy ciała. Kreatyna stosowana jest więc jako dodatek, który powinien być przyjmowany   przed treningiem.

Allegro, także w tej kategorii oferuje bardzo dobre i znane produkty, które skutecznie podniosą jakość treningu i sprawią, że efekty ćwiczeń będą jeszcze bardziej zaskakujące. Podczas wyszukiwania można także wybrać formę kreatyny - do wyboru są batony, kapsułki, proszki, saszetki i tabletki. Każdy sportowiec znajdzie więc idealny model dla siebie. 

Produkty oferowane w dziale suplementów są zróżnicowane i dostosowane do potrzeb osób, które regularnie uczęszczają na siłownię, trenują biegi lub praktykują zupełnie inną dziedzinę sportową i szukają sprawdzonego wsparcia w podejmowaniu kolejnych wyzwań. Dzięki różnorodnym produktom i szybkiej dostawie mogą liczyć na najwyższą jakość usług. W końcu: zaawansowane treningi wymagają najlepszego wsparcia dla organizmu!  

Więcej o:
Komentarze (23)
Suplementacja u osób aktywnych, czyli jak się wspomagać, żeby mieć rezultaty
Zaloguj się
 • drendriu

  Oceniono 10 razy 8

  Masz kolego. Takich badań jest więcej, ale nie jest w interesie producentów ich nagłaśnianie. www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4385953/

 • itisterriblywet

  Oceniono 6 razy 6

  Jak się wspomagać suplementami ? W szczególności takich drani pseudofarmaceutycznych i naciągaczy jak afl0farm ? Wywalić do śmieci i zacząć się odżywiać bardziej różnorodnie. Jajka, orzechy, ciemne pieczywo, dobre banany i trochę warzyw. Nic wiecej nie potrzeba!

 • drendriu

  Oceniono 8 razy 4

  Medycznie udowodnione. Suplementy „siłowniane” (nie chodzi o sterydy tylko odżywki) zwiększają bardzo ryzyko raka jądra. Myślcie młodzieńcy co robicie...

 • qeton

  Oceniono 3 razy 3

  Sądząc po preferencjach wyborczych, KRETYNINY w narodzie dostatek ;)

 • batura3

  Oceniono 1 raz 1

  Reklama Allegro??? Artykuł o NICZYM!!!!

 • haha-to-ja

  Oceniono 3 razy 1

  a co to za guła wymyśliła taki nagłówek ??? he?

 • reksoall

  Oceniono 5 razy 1

  Co za bzdury, kreatyna tylko po treningu, kto to pisał?

 • z.04.2019

  0

  Suplement (łac. supplementum) – dodatek, uzupełnienie... jakie to mądre słowo suplement i jakie chwytliwe, właśnie łowimy następne płotki na słowo suplement zamiast DODATEK. A wystarczy mieć róznorodne produkty do jedzenia by tego badziewia nie uzywać i nie poszukiwać, tym brdziej że nad tym rynkiem nie ma właściwie nadzoru. Już niejeden ze sportowców na tym szajsie dojechał do kontroli antydopingowej i stracił sens lat wyrzeczeń bo został zawieszony na pare miesiecy lub nawet lat. A szary podlotek nażre się tego rozłoży ręce szeroko i kołyszącym się krokiem ruszy chodnikiem, co sparodiowało już wielu kabareciarzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX