Jeśli biegać to tylko z rodziną! Runmageddon Family

Rodzicu pokonaj Runmageddon ze swoim dzieckiem. Runmageddon Family

- Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólna sportowa przygoda. Od roku jeździmy razem na eventy Runmageddonu i startujemy w dedykowanych dla nas formułach. My z żoną pokonujemy sześciokilometrową formułę Rekrut, a nasze dzieci Runmageddon Kids. - mówi Piotr z Tarnowa. Przykład Piotra nie jest jednym wśród tysięcy startujących Runmageddończyków, którzy pasją do ekstremalnego wyzwania zarażają całe rodziny.  Specjalnie dla tych osób, które chciałby przeżyć tę niesamowitą  przygodę w towarzystwie najbliższych organizator zaplanował nową formułę - Runmageddon Family. Podczas Runmageddonu w Gliwicach, w dniach 6-7 lipca br. rodzic ze swoim dzieckiem będzie mógł zmierzyć się z trasą dwóch kilometrów najeżoną 15 przeszkodami. Jedne z nich będą wzięte z tras dla dorosłych i dedykowane rodzicom, inne, te z formuły Runmageddonu Kids, pokonywać będą dzieci. Z niektórymi mierzyć się będzie można wspólnie.

Runmageddon Family będzie świetną okazją do kibicowania, wspólnej integrującej rywalizacji, która zapewni mnóstwo pozytywnych emocji. Dzięki gościnności miasta Gliwice Runmageddon po raz pierwszy odbędzie się w Arenie Gliwice jednej z najnowocześniejszych i największych hal w Polsce. Podczas dwóch dni imprezy uczestnicy będą mieli okazję pokonać cztery trasy, dwie dla dorosłych i dwie dedykowane młodszym Runmageddończykom.

Na trasę INTRO składają się 3 kilometrowy dystans i ponad 15 przeszkód, zaś REKRUT to 6 kilometrowy odcinek, na którym ustawionych zostanie 30 konstrukcji. Mali miłośnicy biegów w wieku od 4 do 11 lat staną w szranki a trasie KIDS o długości 1 kilometra i z 10 utrudnieniami. Nastolatkowie między 12 a 15 rokiem życia będą mogły pobiec szlakiem formuły JUNIOR. To 2 kilometry drogi najeżonej minimum 15 przeszkodami.

Więcej informacji o evencie znaleźć można na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019