Andrzej Wrona i Zofia Zborowska wzięli ślub. Wśród gości plejada gwiazd

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska z pewnością zapamiętają rok 2019 na zawsze. Najpierw, siatkarz oświadczył się aktorce, a teraz (po niecałych trzech miesiącach) powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Na weselu pojawiło się mnóstwo znanych osób ze świata show-biznesu.
Zobacz wideo

Zofia Zborowska jest córką znanego aktora - Wiktora Zborowskiego. Idąc w ślady ojca, Zosia również wybrała taką drogę i sama spełnia się zawodowo jako aktorka. Andrzej Wrona jest natomiast znanym polskim siatkarzem, który na swoim koncie ma m.in. Mistrzostwo Świata z 2014 roku. Na temat związku Andrzeja Wrony i Zosi Zborowskiej zaczęto spekulować już we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to aktorka zaczęła regularnie pojawiać się na meczach Onico Warszawa, ubrana w koszulkę Wrony. W maju 2019 roku, Andrzej Wrona zdecydował się na jeden z poważniejszych życiowych kroków i poprosił Zosię o rękę. Aktorka oczywiście powiedziała "tak", a radosną nowiną podzielili się na Instagramie. 

Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019 , w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na @zborowskazofia dowód na rzeczonym zdjęciu.

- napisał Andrzej Wrona na swoim Instagramie.

Zablokowana 4 life @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze.

- napisała na swoim profilu Zofia Zborowska. 

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska są już małżeństwem 

Ślub Andrzeja Wrony i Zosi Zborowskiej, utrzymany był w tajemnicy aż do ostatniej chwili. O zawarciu związku małżeńskiego poinformowali sami, publikując zdjęcia na swoich Instagramach. 

- "Moja żona, Zofia" - napisał Andrzej Wrona.

- "Taki wtorek #żona" - napisała Zofia Zborowska

 

Dopiero po opublikowaniu tych zdjęć przez Parę Młodą, na Instagramie zaczęły pojawiać się relacje z przyjęcie weselnego. Wśród gości pojawiła się plejada gwiazd. Bowiem wraz z Andrzejem i Zosią świętowali m.in. Anna Lewandowska, Robert Kupisz, Aleksandra Domańska, Alan Andersz, czy Łukasz Jemioł, który osobiście zaprojektował suknię Panny Młodej. Oprócz tego, wśród gości znaleźli się znani siatkarze: Facundo Conte, Samica Guillaume, Jakub Kowalczyk czy Damian Wojtaszek.

My życzymy Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.