Robert Lewandowski wypuścił swój napój sportowy. To początek jego nowego projektu

Robert Lewandowski wypuścił napój sportowy we współpracy z Oshee. To pierwszy etap jego projektu "RL9pro". Czym jeszcze piłkarz nas zaskoczy?
Zobacz wideo

Robert Lewandowski jakiś czas temu założył konto na Instagrmie pod nazwą "RL9pro". Choć od początku podejrzewaliśmy, że będzie miało to związek z jego treningiem, to piłkarz zaskoczył nas wszystkich, wypuszczając autorską linię napojów sportowych przy współpracy z Oshee. Okazuje się jednak, że to dopiero pierwsza część całego projektu. 

Dwadzieścia lat pracy, tyle zajęło mi, by być w miejscu, w którym jestem. Nic nie przychodzi z dnia na dzień i mogę o tym sporo powiedzieć. Zdobyte doświadczenie daje mi możliwość podzielenia się wiedzą i wskazówkami. Dużo ludzi mnie o nie pyta. Pomysł na stworzenie RL9 PRO narodził się właśnie z tego zainteresowania.

– zdradza Robert Lewandowski.

A dlaczego akurat napój sportowy z Oshee? 

Moja praktyczna wiedza z zakresu sportowych przygotowań, metody, dieta, wszystko, co sprawia, że czuję się silny i dobry w tym, co robię, mogą być wykorzystane także przez innych. Pokazuję to, co mam rozpoznane i sprawdzone w działaniach. Dlatego razem z OSHEE, stworzyliśmy profesjonalną linię sportowych napojów funkcjonalnych.

- mówi piłkarz.

Napój Power Formula to pierwsza propozycja z nowej serii. Można go stosować przed i w trakcie treningu, a także podczas regeneracji. Wzbogacony o specjalny składnik aktywny – ashwaghandę, pozytywnie wpływa na wytrzymałość oraz przyśpiesza procesy regeneracyjne organizmu. Co ważne, RL9 PRO by OSHEE Power Formula nie zawiera cukru ani słodzików, a występująca w recepturze glukoza jest z łatwością przekształcana przez organizm w energię potrzebną w czasie wysiłku fizycznego. To z pewnością dobra informacja dla wszystkich tych, którzy dbają o linię. 

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska dumna jest ze swojego męża, co wyraziła emotikonami bijącymi brawo pod zdjęciem z kampanii promocyjnej. 

 

Power Formula z linii RL9 PRO by OSHEE jest dostępny w sprzedaży od 31 lipca w sklpeach Żabka. Z czasem trafi też do innych sklepów. Premiera kolejnych napojów sportowych Roberta Lewandowskiego jest planowana jeszcze w te wakacje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.