Półnagi Robert Lewandowski gotowy do nowego sezonu. Fani: "Robocop"

Robert Lewandowski wrócił już z urlopu i wznowił treningu w Bayernie Monachium. Na Instagramie piłkarz pokazał obecną formę. Fani zachwyceni. Widać, że trenował z żoną?
Zobacz wideo

Tuż po zakończeniu bardzo owocnego sezonu Robert Lewandowski udał się na wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Mistrz Niemiec i król strzelców Bundesligi podczas urlopu zwiedził kilka destynacji, w tym grecką wyspę Mykonos, która jest uwielbiana przez gwiazdy. Lewandowscy odpoczywali tam wspólnie z Mariną Łuczenk-Szczęsną, jej mężem Wojciechem Szczęsnym i synkiem Liamem

Nawet podczas urlopu Lewandowski nie odpuszczał treningów. Jego żona Ania wspólnie z nim wykonywała ćwiczenia ze swojej aplikacji Diet&Training by Ann, która okazała się jej ogromnym sukcesem. Widać, że te treningi przynoszą niesamowite efekty, nie tylko po sylwetce Lewandowskiej, ale również Roberta. 

Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie bez koszulki, które Robert podpisał tak: 

Gotowy na nowy sezon.
 

Fani są zachwyceni formą piłkarza i trudno im się dziwić, Lewandowski wygląda naprawdę dobrze. Czy przełoży się to również na formę na boisku? Prawdopodobnie tak. Od wielu lat Robert uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy grających w niemieckiej lidze. Nie zapominajmy również o tym, że już we wrześniu reprezentacja Polski rozegra kolejne mecze w ramach kwalifikacji Euro 2020. Pierwszy mecz 6 września o 20:45. Kadra Jerzego Brzęczka podejmie wtedy Słowenię

Z profilu na Instagramie piłkarza dowiadujemy się również, że Robert Lewandowski planuje coś zupełnie nowego. Powstało tajemnicze konto "RL9Pro", na którym, jak dowiadujemy się z podpisu, publikowane będą sekrety treningowe kapitana reprezentacji Polski. Na razie poza zdjęciem głównym na tym koncie nie ma nic więcej, ale zapowiada się to naprawdę ciekawie. 

Może Robert za namową Ani Lewandowskiej postanowił również stworzyć swoją aplikację treningową? Czas pokaże. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.