Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek. "Powiedziała TAK!"

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek są parą od dłuższego czasu. Wielu zastanawiało się, kiedy piłkarz Napoli oświadczy się swojej dziewczynie. W weekend na Instagramie Jessica Ziółek napisała: - "Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła."
Zobacz wideo

Wśród piłkarzy trwa właśnie okres wakacyjny. Wielu z nich wybiera się w bajeczne miejsca, ale są również tacy, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. Niedawno pisaliśmy o tym, że Krzysztof Piątek poślubił Paulinę Procyk, a chwilę później Piotr Zieliński, Laurę Słowiak. Teraz szykuje się kolejny ślub, tym razem Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek. 

Piłkarz jest ze swoją dziewczyną od dobrych kilku lat. Już, kiedy Milik grał w Ajaxie Amsterdam, z trybun kibicowała mu Jessika. Wielu z pewnością czekało na to, aż piłkarz w końcu się oświadczy. 

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata, stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła.

- napisała Jessika na Instagramie. 

 

Para zaręczyła się w ulubionym miejscu gwiazd, czyli na greckiej wyspie Mykonos, przy blasku księżyca i świec. Jessica na swoim Instagramie pokazała również przepiękny pierścionek. 

W komentarzach Jessice i Arkadiuszowi gratulowali przyjaciele, fani i kibice. Kiedy ślub? Para jeszcze nigdzie nie wspomniała o tym, kiedy i gdzie chciałaby się pobrać. Dodajmy jednak, że za chwilę wakacje dobiegną końca i Arkadiusz Milik zacznie przygotowania do nowego sezonu. Jego narzeczona została także projektantką, a jej marka Wild Mascot niedawno miała swoją premierę. 

Niemniej jednak gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Szczęsny w pięknych słowach o Marinie: "3 temu ożeniłem się z tą ślicznotką"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.